Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis gyereked óvodába bevitt...

Ovis gyereked óvodába bevitt szülinapi tortája mennyibe került?

Figyelt kérdés
Kislányomnak most lesz a szülinapja. Csak cukrászdai/bolti tortát lehet bevinni. Érdeklődtem pár környékbeli cukrászdában és 10ezernél kezdődik egy teljesen egyszerű 16 szeletes csoki torta. Teljesen elképedtem, mert nem nagyon járunk cukrászdába, általában magam sütök. Kicsit szívenütött ez az összeg. Meg sem mertem kérdezni hogy egy formatorta mennyibe kerülne.
2019. nov. 25. 04:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
92%
Én is cukrász vagyok és szoktam itthon tortát (is) sütni. Mégsem dolgozom cukrászdában.
2019. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
4%

Akar a melohelyemen sutom akar otthon nincs kulonbseg...

😂

Kinezetre izre ugyan az.

Leven a mi cukink hazi. Vagyis nem adalekkokkal dolgozunk hanem normalis alapanyagokkal. Az ize olyan mintha otthon kesziteted volna. Annyiban mas h profi gepekkel dolgozom.

2019. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb helyen nem engedik az otthoni tortát - nem azért, mert az anyukák nem tudnának finomat sütni és/vagy nem elég lelkesek, hanem mert a házirend szerint kell a blokk, hogy mikor és hol készült. Tehát ha valaki olyat hoz, amitől megbetegszenek, akkor a cukrászdát/boltot felelősségre lehet vonni, míg egy "mezei" szülő helyett az óvónőt fogják, hogy miért adta oda. Pl. nálunk hiába lenne akár cukrász egy anyuka, ha mondjuk nem olyan vállalkozó, aki tud papírt is adni a torta mellé, hogy friss.
2019. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
7%
Külfüldi ovi. Itt nincs torta, tejsüti ivólé és egyéb cukros vackok. A konyhás készít egy gyümülcstálat, vagy gyümölcsből farag valamit,ami a gyerek aktuális heppje. MEgköszöntik és kész. Jó lenne ezt otthon is bevezetni.
2019. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!