Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ez mennyire tisztességes az...

Ez mennyire tisztességes az óvónők részéről?

Figyelt kérdés

Úgy december eleje óta a gyerekek kezére különböző pici mintákat pecsételtek az oviban. Mivel ezek főleg karácsonyi minták voltak, betudtam az adventnek. De még mai napig kapnak kis pecsétet. A kislányom imádja, így nincs vele bajom.

Erre ma beszélgettem az egyik anyukával, aki bizalmasan elmondta, hogy az óvónők ezzel tesztelik, hogy hány olyan gyerek van, aki nem fürdik naponta.

Ezt én felháborítónak tartom, még ha nyilván nekem nincs is rejtegetni valóm.


2020. jan. 13. 22:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az anyuka gondolom az a típus, aki szerint az védőoltások autizmust okoznak, a Föld pedig lapos.
2020. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Az én gyerekem bőre meleg vízre durván kiszárad(ekcéma), ezért fél perc alatt csak letusoltatom télen. Szerintem marhaság ez a dolog.. egyszer másfél évesen magára firkált filccel, egy hétig nem tudtam leszedni a piros foltokat, pedig akkor minden nap órákig ázott.


Szerintem nem üldözési mánia, az óvónők mindenfélét kitalálnak, volt már itt kérdés fogmosásról, az én gyerekem meg egyszer azzal jött haza, hogy az óvónő kérdezte van e pasim és mi az a pasi..

2020. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, pont emiatt foglalkoztat engem is, mert sokszor nem engedi lemosni.

Vagy volt mikuláskor, hogy csillámtetkót csináltak nekik és baromi sokáig megmaradt. Nem is hagyta hogy megmossam, egyedül ő simogatta meg egy kicsit szappannal. És most aggódom, hogy mit gondolhatnak rólunk.

Pedig minden nap fürdik.

2020. jan. 14. 11:06
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Holnap reggel írd a pecsét mellé tollal, hogy "esküszöm, megmosdattam" -és letudva a gond.
2020. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha a mi nyomorék ovinkban kedveskednének ilyennel!!!! Mindegyj az, hogy mi hátsó szándék, ha fürdik /nem fürdik. Gyerekek biztosan örülnek neki, az fontos!!! A mi ovink Jász-Nagykun-Szolnok megye.
2020. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Beszéltem az óvónővel. Nincs mögöttes oka a pecsételésnek. Mikulásra és karácsonyra kaptak egy csomó nyomdakészletet és az egyik óvónéni még decemberben egy-egy mosoly fejjel jutalmazta, akik sokat segítettek neki pakolásban, díszkészítésben. Aztán úgy vették észre hogy a gyerekek nagyon szeretik, így próbálnak ilyen-olyan ürüggyel mindenkinek adni.

Jót nevetett a felvetésen, hogy a fürdést tesztelnék vele (nem mondtam hogy kitől hallottam.) Azt mondta hogy ők tudják ki az akit ritkán fürdetnek, nem kell tesztelni. Ráadásul van olyan a pecsétek között, ami már az ebéd előtti kézmosádkor lejön, meg olyan is ami dörzsöléssel sem :)

2020. jan. 14. 19:12
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Látod! Ennyit a megbízható forrásról 😂

Ez a story még sokszor eszedbe jut majd, ha hallasz ilyen feltételezést 😆

2020. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan, én imádom az ilyen pletykás szülőket :D

Tuti legközelebb opdamennék hozzá (még, még még!), hogy "képzeld, adtak sapkát a gyerekekre, amikor kimentek, nem hallottad, hogy miért?"

2020. jan. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!