Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem az van, hogy a tanárok,...

Nem az van, hogy a tanárok, óvónők nem beszélhetnek a gyerekeknek a politikáról, nem befolyásolhatják a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdett a gyerek a politikáról kérdezgetni, mi az, mi az a polgármester stb.

De ma már konkrét neveket mondott Orbán Viktor bácsi így meg úgy, meg szavazás meg ilyenek, holott mi soha nem beszélünk ilyenekről. Kérdeztem tőle ki mondta ezt hát a Kati néni szokott Orbán bácsiról mesélni, meg a gonoszokról is akik bántják stb stb stb (kb fél óráig mesélt). Kérdeztem, hogy mit csinál ilyenkor Ildi néni (másik óvónő) hát ő is ott van néha veszekednek is mert Ildi néni más bácsit szeret... Felhívtam pár szülőt és náluk is ez a helyzet. Tehet ilyet egy óvónő? Addig rendben van, hogy ha egy gyerek kérdez ilyet akkor megbeszélik, de miért kell 3-6 éves gyerekek agyát átmosni? Pár anyukával holnap felmegyünk az intézményvezetőhöz.



2020. júl. 1. 16:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%
Én csak röhögnék az egészen, és ha nem értek egyet az óvónő nézeteivel, elmondanám a gyereknek, hogy én hogyan gondolom. Rengetegszer lesz még olyan, hogy hülyeséget beszél egy tanár, ez ilyen, nem oktathatok ki mindenkit, csak mert nem tetszik, amit mond. 8 órás munka mellett meg nem hiszem, hogy ilyen hülyeség miatt lenne kedvem bemenni az intezmenyvezetohoz.
2020. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
Irigyellek téged is meg a többi anyát is aki ennyire ráér, hogy menjen panaszt tenni. Azért én felhívnám a figyelmed arra, hogy valószínűleg ki nem rúgják majd ezért de a te gyereked lesz vele és gyanítom nem lesz a kedvence. (Úgyis kiderül melyik anyák voltak ilyen aktívak...)
2020. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%
Sose értettem, hogy miért divat rögtön jelentgetni meg beköpni valakit itthon, miért nem egyszerűbb odamenni és tisztázni vele szemtől szembe. A kommunizmus hozadéka, vagy mi ez?
2020. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Természetesen az óvónővel is beszélve lesz, de szerintem erről tudnia kell a vezetésnek is. Kicsi gyerekek ilyen szintű befolyásolása szerintem nem elfogadható. Mi lenne ha Hannibálról beszélne nekik legközelebb? Az is rendben? Hannibál bácsi csak éhes volt?
2020. júl. 1. 19:34
 15/19 anonim ***** válasza:
28%
Látom nem ér el a tudatodig kérdező amit írunk... De fuss csak a vezetőhöz, minden bizonyíték nélkül ( egy óvodás szava nem az)...
2020. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd meg már azt a rohadt óvónőt elsőként könyörgöm... :D
2020. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem 1 óvodás szava hanem már 6 óvodás szava (meg kitudja kiket hívtak azóta fel a szülők akikkel beszéltem) és nem együtt lettek megkérdezve a szülőket hívtuk fel és ők mondták, hogy náluk is ezt nyomja a gyerek napok, hetek óta.

És igen én munka és kisgyerek mellett is ráérek akár meddig elmenni a gyermekekért ha kell!

2020. júl. 1. 21:06
 18/19 anonim ***** válasza:
31%
Jaja...persze.
2020. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted akinek Orbán bácsi jóságos ki lesz rúgva, mert élteti is a gyerekek előtt őt? Rémlik, amikor óvodásokkal ünnepeltette magát? Ha abból nem lett semmi, hát itt sem lesz.
2020. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!