Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodás gyereket nincs most...

Óvodás gyereket nincs most megfázva?

Figyelt kérdés
Röviden írok csak: A héten náthás lett a gyerek, és kivettem a mostani elvárások szerint. Viszont erre ma mondták, mivel úgyis mindenki náthás már, vigyem nyugodtan. Nálatok mi a helyzet?

2020. szept. 11. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk otthon maradtak a náthásak eddig. Az enyém nem náthás (még).

De nálunk a szülőin az oviban azt mondták, hogy az enyhén náthást beengedik.

2020. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, és drat, hogy eddig nem náthás, majd az lesz :)
2020. szept. 11. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk enyhe náthával lehet menni, nagyobbal viszont nem.
2020. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is náthás lett a hét elején, én kivettem, nem vártam meg még szólnak. Sok gyerek nem ment a héten már a csoportba nátha miatt. Hétfőn már mehet is oviba, szerencsére nincs ez a 10 napos otthonlét.
2020. szept. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
6 éves lányom nem náthás még (kop-kop-kop) de az ovi fele kidőlt már. Én rákérdeztem az óvónőre, tényleg otthon kell e tartani a gyereket egy kis orrfolyással?! Azt mondta, hogy amíg nem köhög, nincs hőemelkedés, tényleg csak egy egyszerű megfázás orrfolyással addig vihetem.
2020. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lànyom nagycsoportos, eddig semmi baja. Sem egy kis köhögés, sem orrfolyás nem volt. De nálunk szigorúan veszik. Ha egy kicsit is náthás vagy köhög, már nem veszik be.
2020. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nincs. De a húgomé taknyos. Ma hívta a dokit igazolás miatt, hogy mikor mehet oviba. Ott végigment az egész családon. Az iskolás még lázas is volt.
2020. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem mehet még enyhe orrfolyással sem.
2020. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De, náthás, de már majdnem két hete amúgy is itthon van egy baleset miatt, elvileg holnaptól mehetne, de kicsit még köhög, szóval nem tudom, így vihetem-e, vagy se, de már így is rengeteget voltunk itthon :/
2020. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!