Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha az óvodavezető nem engedi,...

Ha az óvodavezető nem engedi, hogy a középsős gyerek otthon maradjon az vírus miatt a terhes anyával a "felsőbb utasításra" hivatkozva. Mit lehet tenni? Gyámügy?

Figyelt kérdés
A jegyzői felmentést megszűntette a kormány, kötelező a gyereknek járni.

2020. szept. 22. 09:09
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Az óvoda vezető az egyesített óvodavezető utasítására hivatkozott.


Őszintén remélem hogy változik a kormány véleménye, mert már kezd az az érzésem lenni hogy viktor itt nagy számokat akar, jön a hősködés.


Én nem hallottam olyat hogy lesz változás, akkor a kérdést se írtam volna ki, tegnap voltam az oviba. Aki ezzel jön vagy fidesz-kommentelő és hazudik vagy bevállalós az óvodavezetője és megengedi a hiányzást. Üdv

2020. szept. 23. 06:53
 22/32 anonim ***** válasza:
65%
De ahol az Önkormányzat engedélyezi ott lehet, mit nem értessz ezen?
2020. szept. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
40%
De kezdem azt hinni, hogy te egy habzószájú libernyák troll vagy, és csak provokálod az embereket a hülyeségeiddel.
2020. szept. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Libernyák troll?


erre pont nem számítottam, de ha már te is akkor én is szívesen meghatározom magam: egy aggódó apolitikus apuka vagyok aki a tegnapi nap folyamán eléggé felháborodott, hogy a takarítónőnek kell átadnom a 4 éves gyereket az óvoda küszöbén, azért mert járvány helyzetben is kötelező járatni. És valóban a tegnapi nap beleolvastam a politikába, konkrétan a kormány facebook oldalától háborodtam fel, kádár jános ajjajjaj...


Igen, vannak óvodák akik még nincsenek bevonva az egyesített rendszerbe, ott lehet van döntési joga az óvodavezetőnek. De ha már itt járunk elmondom hogy mészáros szállítja a menzát a legtöbb helyre. Azt meg engedd már meg nekem, hogy felháborodjak azon (is) hogy a fidesz komment-kommandó mindenhova odasz@rik.

2020. szept. 23. 08:48
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fidesz kommandó? Mitől fideszes az aki leírja, hogy az ő óvodájukban otthon maradhatnak a gyerekek?
2020. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egyesített rendszer? Nem birod felfogni, hogy a kormány az Önkormányzatok jogkörébe utalta, hogy döntsenek a saját intézményeikről? Hányszor írjam le neked?
2020. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Hogy a fideszes önkormányzat és a kormány nem ugyanaz, ez szépen hangzik.
2020. szept. 23. 09:00
 28/32 A kérdező kommentje:
Egyesített rendszer és kormány rendelet van. Ennyi.
2020. szept. 23. 09:31
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem fideszes a polgármester például..
2020. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nálunk igen.
2020. szept. 23. 17:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!