Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Úgy érzem, elutasít a 3 éves...

Úgy érzem, elutasít a 3 éves kislányom, legalábbis nem szeretetteljes a kapcsolatunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 hónapos volt, amikor vissza kellett mennem dolgozni, azóta is rengeteget dolgozom (apukának azóta 6 munkahelye volt), attól félek sérült a kapcsolatunk a bölcsőde miatt. Nehezen illeszkedik be az óvodában (az óvó szerint nem tud barátkozni). Mit tehetnék?

#szülő kapcsolat
2020. nov. 5. 20:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A kedves illetőnek hadd itt üzenjem, aki itteni válaszomra privátban tanácsot kért, hogy vagy félreértett, vagy én nem fogalmaztam elég pontosan, de én nem konkrét pszichológust ajánlok, hanem álltalánosságban utaltam arra, hogy valakit, aki gyermekpszichológus érdemes felkeresni adott esetben. (Célszerű az egyébként ingyenes Pedag.Szakszolgálatot felkeresni, bár nem tudom, covid alatt fogadnak-e szülőket, mert aktuálisan nem mozgok ilyen "körökben", nem tudom, jelenleg hogyan működnek.)
2020. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta?
nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!