Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Most hogyhogy nem lesz óvodai...

Most hogyhogy nem lesz óvodai ügyelet ? Miért kellett ezt is elvenni... bezzeg dohánybolt mehet és mezőgazdasági bolt

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 08:29
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/135 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi ebben a hihetetlen. Ha négy hétre, heti 5x8-10 órára keresek felügyeletet a gyerekeknek, az már bőven több, mint egy főállás. Vagyis minimum munkanélküli ismerős kell hozzá, aki felelősségteljes, ismeri a gyerekeiket, szereti a gyerekeket, ért is hozzájuk és áldozna is ennyi időt rájuk. És őszinte leszek, én sem vállalnám ezt szívességből, tehát minimum fizetést kéne érte adni. Akkor meg minek dolgozok én, ha a fizetésem odaadom a bébiszitternek.

Vagy te bevállalnák ezt valakiért szívjóságból? Hozzám például 7-re kéne odajönnöd és minimum 3-ig maradnod. Minden hétköznap egy 7 és egy 3 éves gyerekkel.

2021. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/135 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk csak az viheti ügyeletbe a gyereket aki eüs vagy rendvédelembe dolgozik...

Én mint sima gyári melos aki egyedülneveli a gyerekét egyeztessek a munkáltatómmal...

2021. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/135 A kérdező kommentje:

132 hu de k.csögség, aki gyári melós mit egyeztessen, még home Office-ba se tudják átrakni, hiszen nem viheti haza a gyártósort....

A fenntartóval beszélj!!Nálunk a munkáltatói elég volt ( mindketten dolgozunk,és egyik sem home Office-os munkakör, de nem is Eü)

2021. márc. 9. 20:47
 134/135 anonim ***** válasza:
89%

Hat kerdezo nem irigyellek. Aki oldalakon keresztul zrikalt teged (az egy ember), az valami istentelenul kobuta ember, aki csak a targyakhoz ert es azokhoz ragaszkodik, de az emberekhez nem.

Regen nem lattam ennyire buta embert.

2021. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/135 A kérdező kommentje:
134 Azóta megoldódott, jár ügyeletbe szerencsére.
2021. ápr. 4. 19:51
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!