Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Most hogyhogy nem lesz óvodai...

Most hogyhogy nem lesz óvodai ügyelet ? Miért kellett ezt is elvenni... bezzeg dohánybolt mehet és mezőgazdasági bolt

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 08:29
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/135 A kérdező kommentje:
59 a betegség egyéni dolog és előfordul de most egy országnyi óvodást hagytak sorsára egyszerre ez más dolog mintha néha beteg pár gyerek.
2021. márc. 6. 11:03
 62/135 anonim ***** válasza:
34%
60 csak annyi hogy akkor miért vagy ilyen érzéketlen másokkal.
2021. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/135 anonim ***** válasza:
70%
Az könnyen vagdalózik, akinek van ki vigyáz a gyerekére, vagy be tudja vinni a munkahelyére. Mennyi empatikus ember van itt... Nem vagyok szerencsére ilyen rossz helyzetben, de akkor is át tudom érezni a kérdező helyzetét. Gyed-en vagyok itthon, de tavaly a munkahelyemről rengeteg anyukát küldtek el, mert otthon kellett maradniuk a gyerekkel. Amúgy a bölcsődék nem zártak be, ott nem terjed a vírus? Vagy mi a helyzet azokkal a munkahelyekkel, ahol több százan dolgoznak és zsúfoltságig vannak a munkás járatok?
2021. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/135 anonim ***** válasza:
79%

De jó is lenne, ha leállítanák a tömegközlekedést.

Lehetne osztogatni a jobbnál jobb tanácsokat, hogy járj autóval. Menj biciklivel. Kéredzkedj be más autójába vagy ha az se jó, maradj otthon. Így jártál.

2021. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/135 A kérdező kommentje:
64. Ez se lenne jó, de nonszensz hogy 8-10 gyerek egy csoportban közveszélyes , 60 ember a buszon egymás s.ggében mert nincs hely az teljesen oké ?????!!!
2021. márc. 6. 11:14
 66/135 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, én még alapvetően sajnálnálak is, mert tényleg nehéz helyzetben vagy. De a stílusod bicskanyitogató. Értem én, hogy fáj neked az óvoda bezárása, de miért fáj az, ha a mezőgazdasági boltok nyitva vannak? Vagy a lottózók. Ha ezek bezárnának, akkor neked jobb lenne?
2021. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/135 A kérdező kommentje:

66 nem fájna csak rosszulesik ez a bánásmód. Nem érdekelne amúgy.

De itt már átment abba h akinek gyereke van fúj....

2021. márc. 6. 11:37
 68/135 anonim ***** válasza:
61%

De kérdező, te komolyan azt hiszed hogy ezek az intézkedések csak jarvanyugyi szempontokra épülnek?

Nyilván sorra vettek, hogy úgy kell csinálni, hogy valami "nagy" dolog történjen, hogy úgy tűnjön kézben tartják a dolgot, aztán számot vetettek azzal hogy kit érdemes bealdozni, és úgy döntöttek legyenek ezek a kisvállalkozók meg az ovodas-kisiskolas gyereket nevelő nők. Mert hagyjuk már ezt a baromságot hogy pont az oviba terjed a korona, a piacon meg majd egy maszk megvéd...

2021. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/135 anonim ***** válasza:
73%
Itt a környéken én azt látom, hogy aki teheti az most használja az autót,alig lezengenek a buszon reggel is,ami azért itt nem jellemző.Aki eddig komolyan vette a virushelyzetet az próbál házhoz rendelni, ritkábban de többet vásárol.A dohánybolt szerintem is érthetetlen,mert még lehet előre venni.De pld egy csotorest nem tudsz előre megjósolni,meg ilyenek és ezen hiába rugozol.Ahogy hiába sírsz itt azon is hogy a munkahelyed megáll,az legyen a főnököd dolga, hogy hogy tudja ezt az időszakot megoldani,mert ha te nem tudod a gyereked senkire rábízni akkor nem tudod és kész.NEM jó ez a helyzet senkinek,de ha te órák óta itt bírsz valaszolgatni akkor most hol van a gyereked?
2021. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/135 A kérdező kommentje:
69 Itt van velem, kozben csinálom a dolgom.De ez itthon működik igy, melóba nem vihetném be.
2021. márc. 6. 11:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!