Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Most hogyhogy nem lesz óvodai...

Most hogyhogy nem lesz óvodai ügyelet ? Miért kellett ezt is elvenni... bezzeg dohánybolt mehet és mezőgazdasági bolt

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 08:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/135 anonim ***** válasza:
46%

Sok a gyerekes szülő.


érdekes, az én gyerekkoromban egészen jól működött, hogy az otthin levő anyuka vigyázott a lépcsőházból vagy az utcából több gyerkre. Te vajon miért is nem tudsz egyeztetni a kollégákkal???

2021. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/135 A kérdező kommentje:
42 Nem egy helyen élünk, hanem ki itt ki ott, és a munkahely a megyeszékhelyen van konkrétan. Szomszédokkal köszönés szintű a viszony , nem is ismerem annyira felelőtlenség lenne rabizni így.
2021. márc. 6. 10:22
 43/135 A kérdező kommentje:

Meg egy kis adalék. Írtam egy Baratnőmnek hogy kisegítene e legalább 1-2napra mert ő egy kínai áruházban dolgozik ( ruha stb) gondoltam hátha segít mert bezár.

Nos azt írta: ők nyitva lehetnek mert vegyi árut is forgalmaznak ezért nyitva lehet?!!

Ilyen tényleg van??

2021. márc. 6. 10:26
 44/135 anonim ***** válasza:
62%

Tipikus anyuka, aki szült egy kölköt és most az hiszi ő a világ közepe, mert nehogy már bármi fontosabb legyen a szent gyerekeknél.....🤦🏻‍♀️


Segítek: sokkal fontosabb, hogy megfelelően üzemeljen pl a mezőgazdaság, hogy legyen elegendő élelem, mint az hogy te két hétig nem tudod hova tenni a gyereked. És az is sokkal fontosabb, hogy végre újraindul az élet és a gazdaság, mint az hogy neked gyereked van. Hisz nehogy már bármi fontosabb legyen tőle.


Nem azzal van a baj, hogy nehéz megoldani a gyerekfelügyeletet es ezt elmondod, hanem a stílussal, ahogy előadod és kikéred magadnak, hogy mi az hogy a trafik meg az mg boltok nyitva lehetnek, bezzeg a gyerekek, mi az hogy náluk bármi fontosabb. Vagy ha már neked szar, akkor legyen másnak is?!

2021. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/135 A kérdező kommentje:

46 Nem, a fontossági sorrend nem helyes. Talán sorsjegyet kaparni is életbevágó? Vagy a sorsjegy, lottó egy élőlény??!


Tipikus bunkó aki ezt nem érti meg.

Remelem a tárgyak lim lomok sorsjegyek kasza gerebly boldoggá tesznek.


Nem azt mondom, hogy az én gyerekem mindennél fontosabb mert mindekinek a sajátja a legfontosabb, de mégis elorebb valo az ember, a gyerek mint bármilyen tárgy.

2021. márc. 6. 10:31
 46/135 anonim ***** válasza:
38%

46 kedvesem ha mondjuk vallalkozasod lenne mondjuk pont mezőgazdasági, és kiesik mindkét alkalmazottak mert a gyerekkel vannak otthon akkor atgondolod ezt a szakadékot a gyerekszulos meg nem gyerekszulos emberek között.

Ugyanis a végső soron a munkáltatokra lesz rasozva az egésznek a megoldása.

2021. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/135 anonim ***** válasza:
41%

És még kiegeszitem azzal, hogy milyen sokat kell majd költeni a kamu esélyegyenlőségi programokra ahol majd minden féle támogatással elmagyarázzák hogy milyen rohadt jól jársz ha nőket veszel fel dolgozni.

Ja tudom maradjon otthon az apa is mert az a legjobb ha egy családban egyenloseg van - a munkamelkulisegben is.

2021. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/135 A kérdező kommentje:
49Sajnos igazad van, nálunk is egyszerűen anyagi ok miatt döntöttünk így ha már kiesik egy fizu akkor a kevesebb( az enyém) essen ki.
2021. márc. 6. 10:40
 49/135 anonim ***** válasza:
56%
Miért talán, akik a lottózóban dolgoznak vagy a mezőgazdaságban, azok nem élőlények?! Csak a te kölköd az?? Te beszélsz itt bnkóságról, miközben sokadjára sem sikerült megértenéd pl azt, hogy miért is fontos valójában, hogy a mezőgazdasági bolt nyitva maradjon. Hagyjuk már.
2021. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/135 anonim ***** válasza:
62%
szóval se rokon, se szomszéd, se barát, se kolléga, senki, aki segíteni tudna. Hát, nem lepne meg, ha inkább nem akarnának...
2021. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!