Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Most hogyhogy nem lesz óvodai...

Most hogyhogy nem lesz óvodai ügyelet ? Miért kellett ezt is elvenni... bezzeg dohánybolt mehet és mezőgazdasági bolt

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 08:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/135 A kérdező kommentje:

51 Te normális vagy ezzel a kötekedéssel? A szomszédokat nem ismerem annyira. Rokonok pedig vagy messze vannak vagy dolgoznak, vagy mindkettő. Testvérem 200kmre él, de dolgozik szintén. Segítene ha tudna.

Barátnőmet akartam megkérni mert ő egy kínai boltban dolgozik, erre kiderült, hogy az vegyi àrunak minősül és így nyitva lesznek.

2021. márc. 6. 10:53
 52/135 anonim ***** válasza:
55%
51 te hány baratodnak segítesz épp a gyerekfelugyeletben?
2021. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/135 anonim ***** válasza:
72%

"az én gyerekkoromban egészen jól működött, hogy az otthin levő anyuka vigyázott a lépcsőházból vagy az utcából több gyerkre."


Azzal csak a szarnak adnál egy pofont, mert ugyanúgy "közösségben" lennének a gyerekek.

Tavaly az ügyeletben is csak max. 5 gyerek lehetett csoportonként és a kritikus ágazatokban dolgozók (eü, élelmiszer kereskedelem) gyerekei mehettek.

Most EZT IS elvették. Eredmény: az ápoló anyuka se tud menni dolgozni.

Ezzel ki jár jól?

Amit szintén elfelejtettek szabályozni: az az üzletekben a létszámkorlát.

A mezőgazdasági bolt fontos.

De a lottózó miért is? A dohányboltok pedig kocsmaként üzemelnek.

2021. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/135 anonim ***** válasza:
54%

jól van elég volt a vergődésedből, oldd meg magadnak az életedet, ne itt sírj, mikor mindenre csak kifogás jön az miért nem jó megoldás.

Az meg, hogy ez vagy az miért lehet nyitva amaz meg miért nem, nem a mi dolgunk ,nem mi döntöttük el.

Férjed, barátaid nincsenek, akiknek kipuffoghatod magad?

2021. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/135 anonim ***** válasza:
31%
55 te vergodsz itt pedig neked meg csak nincs is problémád.
2021. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/135 A kérdező kommentje:

55 Rugdoss mást. Bunkó.


Nem panasz volt hanem vártam más hasonló helyzetben levő hogy oldja meg hasonló helyzetben lèvő hogy vélekedik!


A kulcsszó : hasonló helyzetben levő !! Ensem írok oda milyen lehet lovakat tartani mert nincs lovam , nem értek hozzá közöm nincs hozzá.

2021. márc. 6. 11:00
 57/135 anonim ***** válasza:
77%
54, nem mindegy, hogy 3-4, vagy 25 gyerk van együtt.NEm mindegy, hogy a bezárt óvodák miatt mennyivel csökken a tömegközlekedés zsúfoltsága, stb. Úgyhogy még ez a megoldás is segít.
2021. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/135 anonim ***** válasza:
61%
Csak egy kérdés: ha a gyereked random lebetegszik és kidől 2 vagy akár 3 hétre, akkor is ilyen hisztit vágsz le? Vagy akkor megoldod, csak most nem tudod, mert puffogni kell azon, hogy a másik miért lehet nyitva és mi az, hogy létezik fontosabb dolog a kölködnél?
2021. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/135 anonim ***** válasza:
76%
53, könyvelő vagyok, itthon dolgoztam tavasszal is, nem mentem be az irodába és nálam voltak a sógornőm alsós ikrei, most újra nálunk lesznek. Egyéb kérdésed?
2021. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/135 A kérdező kommentje:
54 Van rendőr apuka és apolo anyuka páros ismerősöm, fogalmamsincs hogy oldják meg.
2021. márc. 6. 11:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!