Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Most hogyhogy nem lesz óvodai...

Most hogyhogy nem lesz óvodai ügyelet ? Miért kellett ezt is elvenni... bezzeg dohánybolt mehet és mezőgazdasági bolt

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 08:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/135 anonim ***** válasza:
81%
Keress egy egyetemistát, aki vigyáz a gyerekedre, fizetés fejében. Fogsz találni, biztos vagyok benne.
2021. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/135 A kérdező kommentje:

71 Idegenre akit nem ismer, nem bízom. Meg az egyetemistáknak nem online oktatás van szintén??

Nemtudom, igazából nem ismerek egyetemistákat.

2021. márc. 6. 11:45
 73/135 anonim ***** válasza:
97%

71 és szerinted mennyibe kerül 3 hétre a teljes munkaidős gyerekfelvigyazas?

Az a baj, hogy mindannyian kezdet annyit dolgozunk, mint kéne, mert a fizetesunk felé az államnak megy aki cserébe azt ígéri, hogy megoldja pl a gyereked felügyeletét...

2021. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/135 A kérdező kommentje:
Meg én tényleg nem ismerek egyetemistákat nem mozgok ott ahol ők stb de nem online oktatás van nekik?
2021. márc. 6. 11:50
 75/135 anonim ***** válasza:
86%
#72 Hosszútávon akkor is jobban megéri, mint elveszíteni a munkát.
2021. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/135 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk 1000ft/óra alatt nem vállalja senki... nem keresek egy napnannyit amit fizetnem kéne... egyedül nevelem a gyereket... vagy fizu nélküli de akkor jövő honapba nem tudom mit eszünk. Vagy fel kell mondanom h elmenjek munkanélkülire 😔
2021. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/135 anonim ***** válasza:
85%

De online oktatás van nekik, de

1. van egy héten max 6 órájuk.

2. abból is van ami nem kötelező a részvét.

Neked ez nyílván nem releváns, mert "idegenre" úgysem bízod a gyereked. Az ismerettséged meg távol él, vagy dolgozik.

Szerintem egy olyan helyzetbe kerültél ahol át kéne értékelni a kapcsolataidat. Én pl. ezért nem szerettem volna semmi pénzért "jó" környéken lakni. Nekem a proletár közeg kellett. Miért? Mert zavart, hogy amíg az elit negyedbe laktunk, addig nem ismertem a szomszédaim. Itt tudod kik vesznek körbe. Nem járunk egymás nyakára de bármikor számíthatunk a másikra. Ha csak egy csomag élesztő kell, ha vigyázni a gyerekre. Itt mi kutya révén is sok embert ismerünk és bármikor kérhetek egy fuvart a két utcával lakótól, szívesen elvisz. Tudom milyen ha nincs segítséged, és gyerekesként ha nincs rokon aki segíthetne akkor kénytelen leszel kapcsolatokat építeni a környezeteddel, mert bármikor lehet bármi, és ilyen esetben nem lősz öngólt magadnak.


Mi a párommal bevállaltuk az edző klubból 2 kisiskolás gyereket hétfőtől. Ott sem tudja megoldani az anyuka a felügyeletet, de mi tudunk tanulni velük, és felügyelet alatt vannak. Illetve a lépcsőházból is korrepetálok egy lányt, de ha azon múlna vigyáznék rá.


Egy gyerek felnevelése több emberes meló. Most, hogy már nem egy falúban nőnek fel generációk, így nehéz helyzetbe vannak a párok. De nem tudsz mást tenni, mint legalább egy minimális barátságott ismeretséget összekaparni, hogy ilyen helyzetekbe tudj kihez fordulni.

Én pont ezt az összetartást szeretem a lakhelyemben. Itt nem gond ha bezár az ovi, mert egymáshoz tudunk fordulni ha segítség kell.❤️

2021. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/135 A kérdező kommentje:

77 Ha hiszed ha nem ietam tesom 200kmre van, azért költöztünk ide mert ott nem volt semmilyen munka.

Hiányzik tesom, meg a Keresztanyum és a családja de párom és én is itt találtunk munkát aztán emiatt jöttünk.

Vannak barátnőim de a legtöbb ugyanúgy kisgyerekes anya csak más településen , vagy akit irtam h azthittem bezar ahol dolgozik a kínai de mégsem.

Már ez nem a világ ahol én is felnőttem hogy az utcában Mari neni előtt játszottunk az árokparton.

2021. márc. 6. 12:17
 79/135 anonim ***** válasza:
85%

78 igen írtad, igen megértettem. És nem is a rokonaiddal traktáltalak? Vagy olvastál valahol ilyet? Megértem, hogy a munka miatt éltek ott ahol, szerintem manapság a fiatalok 80% így van ezzel. De olyan érdemi kapcsolatod most még sincs akihez fordulhatnál ilyen esetben pedig kéne a segítség. Én erre írtam, hogy a környezeteddel értsd utcabeli, falubeli, szomszédok próbálj nyitni feléjük. Mert ilyenkor kincset ér ha van aki ingyen is vigyázz a gyerekre, és mégsem lesz "idegen".

Mi is teljesen ingyen fogunk vigyázni és tanulni a két gyerekkel.


Megértem a helyzeted, de te meg azt kell, hogy megértsd, hogy kellenek az ismerősök barátok a környezetből, akikre számíthatsz ha beüt a vész. 🤷

2021. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/135 anonim ***** válasza:
89%

Miért írtok 2 hetet, amikor 1 hónapra zár be az ovi meg az iskola????


2 hétre a boltok zárnak be!!


Ovi, suli április 7-ig!

2021. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!