Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ez így normális ,ha ilyeneket...

Ez így normális ,ha ilyeneket mond az óvónő?

Figyelt kérdés

Orditva "Ne üss mert tudod hogy vissza ütök, az Istenbe bele már megint.."mert az egyik gyerek, eddig nem volt gond vele,de második nap úgy ment be ,hogy ordít és ki akar jönni ( gondolom az anyukát meg nézni🥺 ) erre be csapják az ajtót és rá orditanak így amit írtam. Mivel ki akart menni ,de ők be csaptak az ajtót ezért gondolom a kisfiú oda ütött az óvónőre.

Na most kérdeztem a lányom,mert ő is sír reggel, azt mondta egyből azt mondják neki ha el kezd sírni ,hogy fejezd be! De ezt olyan nem szép hangnemmel, szinte rá förmedve és hogy mindenkire.Meg azt is mondják ha valaki sír ,ha nem hagyod abba ott van kint a zsákos bácsi és elvisz ,meg a fakanalat mutogatják...nem tudom de nekem ez nem oké. Persze hogy sír a gyerek ,ha fél...nem értem azt a kisfiút is miért nem engedték ki, és mondták volna , hogy nézd anya nincs itt ,elment dolgozni ,de tudod ebéd után jön érted. Akkor lehet jobban megnyugodott volna ,de így hogy rá csaptak az ajtót csak gondolom jobban meg ilyedt🥺 Már majdnem én szóltam rá az óvónőre🙄 egyébkent aztán hamar meg nyugodott , legalábbis kislányom azt mondta és hogy aranyos jó kisfiú , szokott vele játszani .

Szerintetek ez így oké ? Lehet csak én gondolom túl?



2021. okt. 12. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%

Lehet csak én gondolom túl?


nem, te csak unatkozol, és óvónőket akarsz köpködni.

2021. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Te egész biztosan ide akarod járatni a gyereked? O.O

Ez inkább tűnik börtönnek, mint ovinak…

2021. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Csöppet sem oké!

Kiscsoportosokról van szó?

2-es értek egyet, az óvónő inkább ment volna börtönőrnek.

2021. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Na én erre már nem hogy "anyatigris" üzemmódba,szerintem rég "terminátor" üzemmódba mentem volna be és a jó isten se szedi ki a kezeim közül.


A helyedben én elvinném onnan és minimum egy feljelentést hagynék ajándékba.Nem normális ami ott megy..

Otthon nem kiabál az ember a gyerekével akkor főleg idegentől nem tűri meg.Akkor se,ha az egy (idegbeteg) pedagógus.

Nyílván nem könnyű sok gyerek közt,főleg kicsik közt,de b*szki ő vállalta,ha nincs hozzá türelme csináljon valami mást.

2021. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1-es. Gondolom óvónő vagy... köszönöm , természetesen át viszem a lányomat másik oviba ,mert szerintem se normális ami ott megy. Eddig a lányom nem nagyon akart mesélni,ma nyílt meg jobban és mondta el ezeket. Azt nem tudom beszéljek e a kisfiú anyukájával,mert annyira sajnálom szegényt🥺 de nem akarom bele ütni más dolgába az orrom, nem tudom helyes lenne e? Hozzá teszem 2 hete kb 8 -10 gyerek van ,mert folyamatosan betegek a gyerekek, de igen,az se lenne indok,hisz ő választotta ezt a szakmát!Es valóban mi szülők, legalábbis én biztos nem kiabalok így rá meg ilyeszgetem a gyerekemet!
2021. okt. 12. 20:59
 6/17 anonim ***** válasza:
18%

1-es. Gondolom óvónő vagy...


nem, könyvelő.

CSak nem gondolom, hogy ott ácsorogsz és hallgatod, amint ezt előadja. De azt se hiszem, hogy a gyerektől hallod vissza szó szerint, hogy az istenit neki, stb.

2021. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
átviszem, ijesztgetem, stb.
2021. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha kevesebb gyerek van, csak több türelmének kéne lennie az óvónőnek, hisz kevesebbel kell foglalkoznia.

Én a helyedben beszélnék a kisfiú anyukájával.

a) Te már úgyis elviszed a gyerekedet, úgyhogy nektek bajotok nem lehet belőle.

b) Lehet, hogy a másik anyuka is azon gondolkodik, nem gondolja-e túl a dolgokat. Erősítsd meg benne, hogy nem az ő készülékében van a hiba, ha fennakad ezeken.

c) A legfontosabb ok: Mivel a kislányod kedveli, akár egyeztetni is lehetne vele, hogy együtt váltsatok óvodát, ugyanoda vigyétek őket, hogy továbbra is játszópajtások lehessenek.


Ezen kívül én az óvoda vezetőjének vagy a fenntartó önkormányzatnak jelezném mindezeket. Hozzáteszem: sokfelé óvónő hiány van, úgyhogy sajnos az emberileg alkalmatlanokat is kénytelenek megtűrni, ha a végzettségük rendben van.

2021. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

Ezen kívül én az óvoda vezetőjének vagy a fenntartó önkormányzatnak jelezném mindezeket.


Ugyan... A gyakori fontosabb.

2021. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Akkora az óvónőhiány, hogy az se biztos, hogy óvónő van reggel a gyerekekkel.

Persze senkinek se lenne szabad ezt csinálnia, de a dadus, a konyhás néni mégse tanulta több éven át, hogy miért is ne...

2021. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!