Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ráérdeznétek reggel az ovónőre...

Ráérdeznétek reggel az ovónőre? Lent kifejtem bővebben.

Figyelt kérdés
Párom ma mikor ment a fiúnkért ott sírt a szönyegen hason. Az ovónő azt mondta azért sír mert nem akarta fel venni a cipőjét eldobta. A többi gyerek kapott szaloncukrot ö nem és mikor jöttek el mondta hogy ő is kér adott neki egyett a dada és azt mondta több ilyen nem lesz. Még otthon is hüppögöt sose sírt az oviban. Délután anyu vigyázott rá és ott azt mondta a fiam neki hogy a melkasán mutatta hogy ott bántotta az ovónéni. Nekünk itthon nem mondta. Már szeretett oviba járni de félek hogy most ez miatt megint kín szenvedés lesz az ovi meg persze ha igaz nem bátsa a fiam.
2022. febr. 2. 20:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom, ezt nagyon nehéz volt olvasni.

De ha ilyen van, akkor érdemes rákérdezni az óvónéninél. Persze nem támadólag, hanem hogy különös volt a gyerek viselkedése utána sokáig, tényleg csak annyi történt-e, hogy nem akart cipőt venni.

2022. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
46%

Az előbb hideg vizet öntöttek a gyerekre most meg mellkason ütötte vagy nem is tudom mire gondoltál?

Mi bajod az óvónőkkel?

2022. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolsz de eddig nekem semmi konfliktusom nem volt az ovónőkkel ezért nem tudom mi lehet az igaz.
2022. febr. 2. 21:08
 4/35 A kérdező kommentje:
Amugy arra gondoltam hogy esetleg meg rángatta a pulcsiját másra nem.
2022. febr. 2. 21:09
 5/35 anonim ***** válasza:
82%

Én kizártnak tartom, hogy megüti az óvónő a gyereket, de lehet én vagyok a jóhiszemű. Az én fiam is mondott már sok kacifántos dolgot, de sokszor a fantáziája erősebb a kelleténél...ha nagyon idegesít, hát kérdezz rá de én továbbra is kb kizártnak tartom és hát nyilván el tudod képzelni, hogy mit fognak rólad gondolni, hogy ilyet feltételezel..

Én ha óvónő lennék és egy anya ezt feltételezné rólam biztos vérig sertodnek..

2022. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném meg sérteni, ezért az egyik kislány anyukájával beszéltem aki még ott volt délután, hogy esetleg látott e valamit vagy igaz e.
2022. febr. 2. 21:20
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Igen, az jó ötlet.
2022. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
*fiunkért
2022. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
És mit válaszolt az az anyuka?
2022. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Azt mondta kislánya hogy az én fiam nem akarta felvenni a csizmát és a pulcsiját meg fogta és megrántotta hogy fogadjon szót.
2022. febr. 2. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!