Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ráérdeznétek reggel az ovónőre...

Ráérdeznétek reggel az ovónőre? Lent kifejtem bővebben.

Figyelt kérdés
Párom ma mikor ment a fiúnkért ott sírt a szönyegen hason. Az ovónő azt mondta azért sír mert nem akarta fel venni a cipőjét eldobta. A többi gyerek kapott szaloncukrot ö nem és mikor jöttek el mondta hogy ő is kér adott neki egyett a dada és azt mondta több ilyen nem lesz. Még otthon is hüppögöt sose sírt az oviban. Délután anyu vigyázott rá és ott azt mondta a fiam neki hogy a melkasán mutatta hogy ott bántotta az ovónéni. Nekünk itthon nem mondta. Már szeretett oviba járni de félek hogy most ez miatt megint kín szenvedés lesz az ovi meg persze ha igaz nem bátsa a fiam.
2022. febr. 2. 20:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
27%
Hu, ez szerintem durva. Nem azèrt fizetik, hogy a gyereket ràngassa. ,,Sikeres" problèmamegoldas ès ösztönzes.
2022. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom reggel beszélek vele vagy az óvoda vezetővel mert veszekedni sem szeretnék de én sem bánok így vele és nem szeretném ha egy idegen ezt csinálná vele
2022. febr. 2. 22:27
 13/35 anonim ***** válasza:
89%

Érdemes megbeszélni, de valoszínűleg nem bántotta, csak valami rosszul esett neki és bántásnak vette.



Oviban van egy fiú nálunk, aki erősen problémás.

Időnként veszélyezteti a társait is.

Vele a lányom egyszer összepattant, igaz 1 fejjel kisebb, de annyira meglepődött a fiú, hogy nem hagyta magát, hogy jól sült el. ( plusz az óvónők beavatkoztak)


Viszont azóta több gyereket bántott, sarokbaszorított stb.

20 gyerek mellett előfordul, ha nem is szabadna.


Nah a lányom mondja h bántotta a fiú valami játékkal..


Rákétdeztem másnap..

Óvónő elmesélte, hogy pont látta, hogy vehemensen megijesztette azzzal a játékkal, hozzá sem ért a lányomhoz.


Viszont ő ezt már így vetítette ki.


Azért meséltem el, mert a kicsik hajlamosak kivetíteni és eltúlozni is dolgokat.


Viszont szerintem hiba volt sírnihagyni is a gyerekedet


Tisztazd a pedagógussal, de hallgasd meg az álláspontját

Ha hadovál úgyis megérzed

2022. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
65%
Én inkább a gyerekemmel beszélnék, hogy ha az óvónéni azt mondja, hogy vegye fel a csizmáját, pulóverét, akkor vegye fel és kész.
2022. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nyilván neki is elmondom hogy fogadjon szót, de én úgy gondolom hogy ha még sem fogadna szót akkor sem ez a megoldás
2022. febr. 2. 23:04
 16/35 anonim ***** válasza:
59%

Nem a gyereket kellene megnevelni?

Eldobja a cipőt? Mi van ha egy másik gyerekhez dobta?

2022. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
71%
Inkább az elkényeztetett gyerekedet kéne megnevelni kérdező. Az oké hogy te könyörögsz neki hogy méltóztasson megmozdulni de normális ember nem teszi. Ha meg hagyta volna mezítláb a gyereked azért hisztiznél hogy megfázik.
2022. febr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
76%
Dada vagyok, így erről az oldalról is nézhetjük a helyzetet. Adott mondjuk 20 gyerek, amiből 15 megérti hogy kabát, cipő felvétel van. A másik 5 gyerek pedig addig agyonüti egymást öltözés helyett. Nem könyörgünk senkinek, mindenki tudja a dolgát, ha mégsem érti meg akkor igenis erélyesebben rá van szólva a gyerekre. Nem fog nagykabátban kiizzadni a másik 15 gyerek a 25 fokos öltözőben, aztán kimenni a -2 fokra. Hatátozottság a lényeg, aztán hogy a királyfik és királylányok akikre csúnyán nézni se szabad a szülőnek nem hogy a szemét óvónőnek, hogy otthon mit ad elő, hát istenem, majd kiheveri. De ha ennyi neveléssel hozzá járultam hogy 15 évesen nem szorít kést a társa nyakához, már megérte. Kapjunk már szülőként kicsit a fejünkhöz.
2022. febr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
26%
Jó. De itt nem arról van szó, hogy tuti túlzott a gyerek. Másrészt meg pont azért tanul az óvónő egyetemen 3 évet, hogy az ilyen helyzeteket IS tudja kezelni. És még az anya féljen rákérdezni? Szép...
2022. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
17%
18. az én gyerekem már kiscsoportos korában is fel tudott öltözni és szrofogado. Valóban nevelés kerdese. Értem is amit szeretnél kifejezni de masreszrol remélem az én gyerekemnek nem vagy a dadaja. Kicsit olyan lekezelően beszélsz a gyerekekről.. vagy nekem úgy, jön le. Remélem nem ez az általános vélemény a másik oldalról..
2022. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!