Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az normális dolog volt, hogy...

Az normális dolog volt, hogy anno az óvodámban a védőnő mindenki előtt vizsgálta meg a fiúk nemi szervét?

Figyelt kérdés
Amikor óvodás voltam volt egy eset védőnői vizsgálatkor, hogy minden csoportot egy terembe küldtek, majd a terem közepén vizsgáltak meg mindenkit míg a többiek sorban álltak minden oldalról. Azonban a fiúknak (mint nekem is) le kellett húzni a nadrágját és felhúzni a bőrt. De ezt így full publikusan, véletlenül se háttal kellett a többieknek vagy hogy valaki odaállt volna eltakarni.. nem. Ott nevettek a lányok az óvónők meg csak "ne nevess!!". Tehát, hogy ezt azóta se tudok rájönni hogy mi volt? Nagyon megmaradt bennem ez a dolog szinte tisztán emlékszem, hogy ez mégis mire volt jó ezt így csinálni, leszervezni? Akkor még nem gyanítottam semmit de most már így nagyobb fejjel nagyon is érdekelne mit gondolnak a többiek erről?
2022. febr. 13. 17:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nekem is volt
2022. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Nálunk még suliban is majdnem ezt csinalják. A fiúknak meg nekünk is megneznek kb mindent és nem figyelnek semmire. Kb mindenki mindent lát.
2022. febr. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen Csinálták ezt még három ember előtt gondolhatod
2022. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Nagyjából ez ment közepsuli végéig. Van, hogy nem figyelnek erre, elég kínos de sok mindent nem tudsz csinálni utólag.
2022. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, valaki már írta és szerintem is azt nézték, hogy nincs-e fitymaszűkület, mert azt ugye kezelni kell. Én nem

emlékszem ilyesmire, hogy előttünk nézték volna (nő vagyok), 1986-1990 között jártam oviba.

2022. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Én azt értem, hogy miért vizsgáltak meg, viszont azt nem értettem miért így..
2022. febr. 24. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!