Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hamarabb hazavinnéd az oviból...

Hamarabb hazavinnéd az oviból a gyereket, ha megtehetnéd?

Figyelt kérdés

A 3 éves kislányom nagyon nehezen szokott be az oviba, hiába volt előtte bölcsis. Nálunk a csoport 80%-a ebéd után hazamegy, csak az marad, akinek dolgoznak a szülei. Na most így ugye ő is marad ott aludni, vért izzadva szokott bele abba, hogy mást hazavisznek, neki maradnia kell.

A munkahelyen úgy alakult, hogy csütörtöki napokon ebéd után vége a melónak, ilyenkor szeretném hazahozni. Szerintetek ez felkavarná még jobban, vagy jó ötlet?



2022. márc. 3. 08:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak csütörtökön akkor nem
2022. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Felkavarná, én inkább kihasználnám azt a pár órát,minthogy minden nap sírjon hogy miért nincs csütörtök meg mikor lesz.
2022. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szoktad amúgy haza vinni,hány órakor?

Csak csütörtökön vagy csütörtök és pénteken?

2022. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is inkább élvezd ki azt a szabad pár órát magadra


Vagy intézd el amit kell


Neki nem lenne jobb

2022. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
15:30-kor szoktam érte menni a többi napon. Ilyenkor már alig vannak.
2022. márc. 3. 09:05
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Én kiélvezném az extra énidőt.
2022. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%

Persze, hogy hazavinném, ha igényelné. Egy 3 éves mar nem olyan kicsi, hogy összezavarja. Egy ekkora gyerek már felfogja, hogy a pl: csütörtök különleges, maskor nem ér rá anyu.

Nálunk a fiamnak heti háromszor gyógytorna volt kiscsoportban, így gyakorlatilag "összevissza" vittem, de ezt is tökéletesen megtanulta és tudta követni, hogy hétfőn 9-re megyünk oviba (torna után), szerdán 11-re, pénteken meg megyek érte ebéd után...stb.

2022. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
43%

Hazavinném.

Ha nem működik, vissza is tudod csinálni.

2022. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%
Persze hogy hazavinném. Egy ovis gyerek nagyon jól megérti, hogy ha a hét egy napján korábban mehet haza, és nagyra fogja értékelni, hogy szaladsz érte és elhozod.
2022. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
39%
Nem vinném haza, nagyobb baj lenne belőle
2022. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!