Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Rossz döntés volt, teljesen...

Rossz döntés volt, teljesen kétségbe vagyok esve?!

Figyelt kérdés

Kislányom októberben lesz 3 éves. A bölcsiben nagyon ajánlották, hogy menjen oviba, hogy ne újra a 2 évesekkel legyen a bölcsibe és jobban fejlődjön. Hallgattam rájuk, de úgy érzem rossz döntés volt.

A kislányom nem nagyon beszél, ez azt jelenti, hogy max 10 szót használ. Mindent megért, mindent mutogat de a szavak nem jönnek. December óta tsmt tornazunk, semmi hatása nem volt. Hallásvizsgálaton túl vagyok, ott se találtak semmi rendellenességet. Logopédiai szakszolgálat csak ősztől fogadja. De nem is szobatiszta. A bölcsiben sokszor, itthon néha rá ül a wcre, de csak ül rajta produktum nem történik. Próbáltam mesével, dallal, plüssel motiválni. Volt, hogy levettük a pelust. Össze pisilte a kanapét 3 helyen, a szőnyeget.

Egy hónap és kezdődik az ovi, a bölcsibe nem maradhat. Az oviba leveszik róla a pelenkát, mondták hogy vigyünk sok váltó ruhát.Félek, hogy ez nem fog jól elsülni, hogy állandóan össze fogja magát pisilni. Itthon is mikor bepisilt akkor sírt utána.


2022. júl. 29. 11:52
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
73%
30, mi a lényege a hozzászólásodnak? Mert nekem elég egyértelműen az jön le belőle, hogy jobb lett volna ha bölcsiben marad a te gyereked is.
2022. júl. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
14%

Nem volt ilyen opció és megoldottuk így is. A bölcsi értelmileg és szociálisan már nem felelt meg neki, az ovi egyértelműen atvette.

Csak azért ha nem szobatiszta, nem tartotta vissza senki

2022. júl. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!