Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mindenképpen kötelező az óvoda?

Mindenképpen kötelező az óvoda?

Figyelt kérdés
Van egy majdnem 4 éves SNI-s lányom. Év elején derült ki, hogy az, mert agresszíven viselkedett az óvodában. Azóta (nyár kivételével) jár fejlesztésekre, úgy tűnt, sokat javult a helyzet, szobatiszta is lett. Ahogy elkezdtük az ovit, jó darabig semmi gond nem volt vele, de ma ismét bántott egy gyereket. Nekem tavaly a poklok poklát kellett emiatt megélnem, mindennap azon görcsöltem, ma vajon volt-e gond vele. A szülők támadtak, nem szívesen mentem közéjük. Úgy örültem, amikor most ismét ment oviba és semmi probléma nem volt, a szülők is barátságosabbak lettek (egyet kivéve, de ő olyan természetű). Most attól félek, kezdődik minden elölről. A legszívesebben nem vinném már oviba, de gondolom ez nem lehetséges. Amúgy integrált óvodába jár, SNI-s, mint írtam (rajta kívül még ketten vannak a csoportban), de kód nélküli. Őt azért féltem, hogy kiutálja a többi gyerek, nem lesznek barátai. Hogy tudnám kezelni ezt a helyzetet, mi lenne jó megoldás? Köszönöm előre is a segítséget!

2022. nov. 3. 20:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Kèrdezô


A nem problèmàs gyerekem is nekiesett az egyiknek 2 hónap utàn.

Sima sni nèlkül is elôfordul az ilyen. ( tavaly meg ôt bàntotta egy gyerek folamatosan)

Amiatt veszed fel ennyire, mert tavaly gond volt.


Rosszabb, ha kiveszed az oviból.

2022. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!