Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónéniknek ajándék ötlet?

Scream85 kérdése:

Óvónéniknek ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
Akiknek volt már ovis ballagója, esetleg idén ballag....de igazából bárki, akinek ötlete van, szívesen fogadnék ajánlásokat, tanácsokat....Mit kellene adni az óvónéniknek ballagási ajándékként?

ápr. 29. 17:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%

Ékszer, óra, welness hétvége:)

Két óvónő van meg egy dada lehet akkor osztani szozozni mennyi is lenne ez akkor számszerűsítve.

Nem vagy semmi hallod…

ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom mit vagytok kiakadva az órán és a wellness hétvégén. Vannak olyan óvodák, ahol ez is belefér. Pl magán ovik, alapítványi ovik, ahol nem minimálbéres szülők adják össze.

Nem, nekem se férne bele ilyen kaliberű ajándék, de nem kötök bele, ha valakinek igen.

A válaszoló ötleteket adott, hogy a hatszázadik gravírozott papírtörlő tartó helyett mi lehet hasznosabb dolog.

ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

Hát akkor leírom mert látom nagy port kavartam. 4 évig vittünk végig egy 30 fős csoportot, 2 óvónő, 1 dajka. A 4. év végén ballagásra az összes gyerektől mindhárman kaptunk egy márkás órát. Mivel volt rokon a csoportban , tudom hogy gyerekenként 7

8000 forintot gyűjtöttek. Lehet sopánkodni, hogy óra, meg wellnes, de 4 év munkajáról van szó. Igen tudom, ezért kapom a fizetésem, de nagyon nagy visszajelzés ez számunkra és úgy gondolom a 4 évre leosztva, nem olyan nagy összeg.

ápr. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

"Azért a wellness hétvégét meg karórát erősnek érzem"


Nyílván 3 év után, ballagáskor q teljes csoporttól. Húgom is óvónő, kaptak már ilyet ballagasra. Igaz, a 3 év alatt a csoport ajandek, amiket kaptak mindig egy csokor virág vagy egy doboz bonbon volt.

ápr. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%

Jelkepes ajandek.

Cserepes virag, edesseg, kis kosarba tea kv hasonlo.


3x szerveztem hasonlot 1000.-/fot hataroztam meg osszegnek.

Ovono es dajka ugyan azt kapta.

ápr. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
28%

A cserepes virág megint nem jó.

Ha évente valaki kap 3-4 darabot azt pàr év után már rengeteg. A főnököm nem óvónő de gyakran kap cserepes virágot mert az milyen jó. Aha, már nincs hová tenni őket az irodában.

ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%

Igen, en is viragot irtam, de vagottat.

Nalam pl. nem lenne hely egy cserepnek sem.

ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
39%
Aztán majd a wellness hétvégét meg ékszert ajándékozó szülő elvárja, hogy az óvónő kedvenckézzen a kistesóval, meg ne merészeljen rászólni akkor sem, ha hülyeséget csinál, vagy bánt egy másik gyereket. 😬
ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
33%

18!


Esetleg olvasd el a 13. és a 14. kommentet. Ballagás után nehéz ám kivételezni, hiszen elmennek a gyerekek az oviból. Plusz az is le van írva, hogy CSOPORT ajándék volt. Tehát az OSSZES gyerektől

ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%

Az óra és a wellness hétvége vonalon kiindulva…


Nem lenne mindig uncsi Gyulára meg Bajára menni mert mondjuk oda vesznek utalványt (az olcsó)? Ugye de. Meg akkor már 2 személyest nem? Na egyedül mégse menjen szegény. Óvónő-férj is megdolgozott a csoportért? :)


Vagy a harmadik, negyedik karóra után arra is menne a fittyogás.

Na meg ugye az ízlés dolga, mi van ha valakinek a giccses swarovksi bóvli tetszik az óvónőnek meg nem?

ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!