Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek nagy hibát követek...

Szerintetek nagy hibát követek el, ha a gyerekem leendő óvónőjével előzetesen megbeszélek valamit? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

A gyerekemnek van egy neurológiai betegsége, melyre gyógyszert szed reggel és este, itthon adom be neki. Gyógyszerszedés óta tünetmentes. Előtte is max 1 s-ig tartó szédülés volt a tünet. Aggódom, hogy mi lesz vele az oviban, hogy az óvónő nem-e fog tartózkodni az én gyermekem óvodai ellátásától. Mert ha csak egy hangyányit is ódzkodik egy "beteg" gyerek nevelésétől, akkor még megelőzve a kényelmetlen napokat, inkább másik csoportot keresnék neki, ahol az óvónőnek ez nem probléma.

Ezért szeretném vele tisztázni még idő előtt a dolgot. Vagy túlgondolom? Úgy el vagyok keseredve... :-(



2013. júl. 9. 14:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy egy óvónő megkülönböztetné a gyermekedet

legalábbis én kérném tőled, hogy beszéljük meg, kit kell értesítenem, mit kell pontosan tennem, ha mégis baj van

talán kicsit jobban oda is figyelek rá, annak tudatában, hogy epilepsziás

2013. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha az óvoda környékén jársz, és az óvónő bent van (mert most adják ki nyáron a szabadságokat, így lehet, hogy épp pihen), esetleg említsd meg neki. Ha nem tudod megoldani, akkor a szülői végén hívd félre, és akkor szólj neki. Nem hiszem, hogy ebből gond lesz, jó, ha tud róla, mert így nem ijed meg annyira. Egyébként nem hiszem, hogy az óvónők válogathatnak, hogy vállalnak-e ilyen problémával küzdő gyereket. Annyiféle betegség van ma már (cukorbetegség, tejérzékenység, allergiák), hogy muszáj előbb-utóbb "megbarátkozni" a helyzettel.
2013. aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Hát elmondtam nekik az első napon, és sajnos azt kell, hogy mondjam, ÓRIÁSI HIBÁT KÖVETTEM EL! Szinte azonnal beskatulyázta, és minden "problémára" (nem beszél még úgy idegenek előtt a gyerek, bepisilt első nap) ráhúzta, hogy biztos az epi miatt van, és egyébként is, miért nem közöltük ezt a beiratkozásnál (???? mert még akkor nem tudtuk). Miért, talán akkor nem veszik fel?

Nem kellett volna elmondanom, az eü. könyvébe benne van, be is mutattam, nem is tűnt fel egyikőjüknek sem, hogy be van írva... :-(

2013. szept. 4. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!