Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vigyem a nyári oviba vagy...

Vigyem a nyári oviba vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Eddig 2 napot volt a nyári oviba.Első nap csak délig volt és semmi gond nem volt nem sírt egyszer sem.Második nap viszont sírt délelőtt is meg délután is.Tegnap nem vittem.Ma pedig már akkor elkezdett sírni reggel,mikor ott voltam.Egyszerűen nem volt szívem otthagyni.Így megette a reggelijét (már amennyit evett)és elhoztam.

Alapvetően nem volt most probléma,hogy nem maradt ott,hiszen ma meg holnap ráérek.De jövőhéten már gond lesz.Mivel férjem és én is dolgozom.Más meg nem tud rá vigyázni.Leghamarabb 12:30 ra tudok érte menni.De azt se akarom,hogy végigsírja a napot.Mit csináljak?Már beszéltem a gyerekkel és azt mondta,hogy nem akar ott lenni mert fél a nagy gyerekektől mert bántják. Az óvónénik nagyon kedvesek aranyosak,velük semmi baja nincs a kisfiamnak és nekem sem.Tényleg nagyon közvetlenek segítőkészek.

Azt se tudom,hogy holnap vigyem-e vagy nem.Mivel ráérek nem feltétlen fontos ott maradnia.


2013. júl. 11. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Vigyed szerintem, és egy picit maradjatok ott, lehetőleg tovább, mint a reggelizés. Ha kedvesek az óvónénik, akkor biztosan megengedik, hogy ott legyél.

A nagyobbakat is csak úgy tudja megszokni, ha ott van (és a nagyobbak is őt). Beszélj az óvónénikkel, hogy fél a kisfiad a nagyobb gyerekektől. Esetleg történt már atrocitás? Bántották? Kérd meg őket, hogy figyeljenek a kisfiadra lehetőség szerint.

2013. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!