Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nyakunkon a szeptember,...

Nyakunkon a szeptember, ovikezdés, mit tegyek alváshoz még kell a pelus?

Figyelt kérdés

Hiába pisiltetem meg, ébredéskor tele a pelus délután is, ha leveszem, akkor nem tud elaludni 5 percenként megy pisilni.

Már több mint 1 éve szobatiszta a fiam.



2013. aug. 20. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jaj, nalunk is ez van. egy ideig nem akarta felvenni alvashoz, de tudtam, hogy bepisil es amikor elaludt, akkor raadtam, es volt is benne pisi. nagyobb szazalekban van benne pisi. es jon az ovi. 2 evesen mar nem kakalt be es nem is pisilt be napkozben.
2013. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak, (mert azt nem nagyon láttam, hogy érdemben válaszoltak volna) Meg kell beszélni az ovónénivel, hogy teszel a zsákba ilyen bugyis pelenkát, azt már egy ekkor gyerek kis segítséggel fel tudja venni, és elmondod, hogy nem tudsz mit csinálni.

Nálunk volt ilyen még középsőben is egy kisfiúnál. Semmi gond nem volt. Egy idő után szoltak anyukának, hogy már két hete száraz a pelus, talán el lehetne hagyni.

Egyébként a fiúk tudtommal is később érnek meg a szobatisztaságra, vagyis inkább az ágytisztaságra.

Ha rendes az ovónő, akkor meg lehet vele beszélni.

2013. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez nem a rendessegen mulik sajnos.

Mindenkinek van agya, az agyon takaro, stb., azert azt minden nap mosni az ovodaban.... plusz a gyerekek egymast ilyenkor csufolhatjak mondogatjak, hogy bepisilt, pelenkas, szerintem ez nem hasznal a kisgyereknek.

2013. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kislányom most megy középsőbe és még mindig alváshoz pelusozunk. Nem érett rá. Szerencsére megtehetem, hogy délben elhozom.
2013. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. szept. 3. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!