Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodák többségében ilyen...

Az óvodák többségében ilyen pocsék mikuláscsomagot adtak?

Figyelt kérdés

Nem vártam, hogy csupa jó minőségű márkás dolgokkal legyen tele a csomag, de ez azért kiakasztott.

Volt benne egy bevonómasszás (ehetetlen) mikulás, egy bonbon KÁVÉ ízű, egy cappuccinos ostya, 2db szaloncukor, egy tetoválás (halálfejes), mindez egy 3 éves kislánynak. Egyszerűen nem értem , lehetett volna mást tenni bele (ami szintén nem drága)de hogy miért ezek kerültek bele????



2013. dec. 9. 08:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A miénkben ennyi sem volt. Engem nem izgat, a gyerekek meg a kevésnek is örültek. Itthon normális csomagot kaptak.
2013. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Ezt az óvodában kellene megkérdezni...
2013. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
OKÉ, én csak arra lettem volna kiváncsi, hogy máshol is hasonló csomagokat kaptak a gyerekek? Vagy van olyan óvoda ahol figyelnek erre is...
2013. dec. 9. 08:55
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is gagyi szar csokikat tettek bele mikukás csoki , egy pici mikulás , pár szem mogyóró , 2 szaloncukor .


Ez van a lényeg hogy örült neki a kislányom.

Gondolom otthon is kapott mikulás csomagot a kislányod?

Az én kislányom tőlünk kapott 3 mikulás csomagot és csak kindertől vettünk neki csokikat.


2 mamától is kapott, szomszédtól is, nagybátyától szóval a végére már annyi összegyűlt hogy számolni nem tudta :)

2013. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk elég jó minőségű csomagot adtak.Milka táblás csoki volt benne,szalon cukor,boci csoki,olvadós cukor,kukorica pehely..
2013. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Persze kapott itthon is, meg rokonoktól is.

Én csak azon értetlenkedem, hogy miért kell ehetetlen édességeket adni a gyerekeknek, pl:kávés ízesítéssel, mintha direkt kicseszésből válogatták volna össze ezeket. Van a csoportban jónéhány szegényebb kisgyerek, akiknek biztos nem volt bőséges a Mikulás, szerintem szívesebben ettek volna pl: egy nyalókát a hülye tetoválás helyett....stb.

2013. dec. 9. 09:51
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ kinek a dolga az ajándék vásárlás, mennyi pénz van rá, összeállítják a csomagot vagy csak vesznek a boltba egy készet.

Nálunk az szmk-s anyuka készítette, mivel az ő gyereke is ugyanazt a csomagot kapja szerintem nem mindegy neki sem mit tesz bele, meg az sem hogy a többi szülő mit szól hozzá.

Nagyon jó csomagot kaptak a gyerekek, szinte minden volt benne. Csoki, kis mikuláscsoki (jobb minőségű), kis cukorka, mogyoró, mandarin, szaloncukor, matrica (aranyos, nekik való), és apró játék (lányos v. fiús). Mindenből keveset kaptak, de így is gazdagnak tűnt a csomag, mert sokrétű volt, mindenféle dolog volt benne. Ebből is látszik hogy kisebb keretből is lehet jót összehozni ha akar az ember.

2013. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Pontosan erről beszélek, egy pici odafigyeléssel kevésből is lehet jót összehozni. Nálunk is a szmk rendezte a csomagokat, nekem az a gyanum, hogy a helyi boltban megrendelték és meg se nézték, hogy mit raktak bele. De alkalom adtán ezt azért szóvá fogom tenni....
2013. dec. 9. 10:01
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

miénk adventi naptárat kaptak. szerintem jópofa lenne, ha nem mindenkitől azt kapná... :D

amúgy nálunk a szmk-sok készítették, vagyis találták ki, vették meg, nem az óvoda. talán őket megkérdezhetnéd.

2013. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk adott egy csomagot az ovi, és kapott egy csomagot a csoport a szülőktől. Mindkettőben a dal szerinti "van zsákodban minden jó, piros alma, mogyoró" volt + mandarin, szaloncukor.


Én a csoport csomagba vettem Boci mikulást és pálcikás mikulás csokit. Direkt figyeltem, hogy ehetetlen csokit kapjanak, mert annak semmi értelme.


Sajnos nálunk nagyon szegény az ovi, így én nem is vártam semmi extrát, de igazad van, hogy lehetett volna mással helyettesíteni a csomagotokban a bonbont, stb.

2013. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!