Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodák többségében ilyen...

Az óvodák többségében ilyen pocsék mikuláscsomagot adtak?

Figyelt kérdés

Nem vártam, hogy csupa jó minőségű márkás dolgokkal legyen tele a csomag, de ez azért kiakasztott.

Volt benne egy bevonómasszás (ehetetlen) mikulás, egy bonbon KÁVÉ ízű, egy cappuccinos ostya, 2db szaloncukor, egy tetoválás (halálfejes), mindez egy 3 éves kislánynak. Egyszerűen nem értem , lehetett volna mást tenni bele (ami szintén nem drága)de hogy miért ezek kerültek bele????



2013. dec. 9. 08:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szmk készítette, de szintén elég gagyi csomag lett, kicsi tejbevonómasszából készült mikulással és sajátmárkás termékekkel, nem ért annyit, mint amennyit fizettünk érte, a lényeg a gyerek ennek is örült.
2013. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
Igaz hogy bölcsi (állami), de nekünk egy Kinder mikuláscsomag volt, az a házikó formájú, 2 db Kinder csoki+Kinder tojás+Kinder mikulás. Nagyon meglepődtem hogy nem gagyit kaptak!
2013. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok, még azt elfelejtettem írni, hogy nálunk nincs csoportpénz, szmkpénz, tehát amit az ovi ad, azt a saját költségvetéséből gazdálkodja ki. A csoport mikuláscsomag pedig úgy alakult, amit a szülők (akinek eszébe jutott, volt pénze stb., tehát nem kértek az óvónők, nem ment köremail a szülők között) vettek a gyerekeknek.


Ha még pénzt is szednek, és abból lesz ilyen csomag, amit írtál, az tényleg gáz.

2013. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van csoportpénz, de a csomagot azon felül kellett fizetni.
2013. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Az enyemek meg nem ovisok, de az egyik baratnom meselte az oveket. 1000Ftot be kellett ra adni. Volt benne egy milka csoki, egy pici milka mikulas, egy mandarin, ket szaloncukor, par szem mogyoro es egy kis zacskos mikulasos szines edes kukoricagolyo. Szoval naluk jo dolgok voltak benne, de messze nem kerult annyiba, mint amennyit beszedtek ra.

De a ti csomagotok a halalfejes tetkoval messze viszi a palmat!!! Halali! Nevetseges!

2013. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Szegény ovi, havi 500 ft csoportpénz, mégis csupa normális dolog volt benne. Többek között banán és narancs is. Szerintem csak odafigyelés kérdése.
2013. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az önkormányzat állta a csomagokat!

Egy filckesztyű volt a zsák,abba tettek 1 nyalókát,1 rumos csokit,egy kis mikulást, 2-3 szem szaloncukroz és pár szem mogyorót. Nem full minőségi,de nem a legócskább csokit kapták.

Viszont eltörpül ez az egész ovis csomag a családtól kapottól. Ott csak minőségit kaptak vagyis Nestlé termékeket: Tibi,Boci,Smarties és kinder. Mondtam,hogy idén,aki adni szeretne,úgy állítsa össze,hogy gagyi ne kerüljön bele,mert semmi értelme,hogy a kukába kössön ki,mert még sütire/be se tudom tenni. Ezáltal akár kisebb csomag is lehet,csak ehetetlen ne legyen. Mindenki betartotta,így a mikulás egy nagy puttonnyi édességet,csomagokat hozott és fullon vannak az ablakok :D

2013. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam sajnos lemaradt a Mikulásról arcüreggyulladás miatt, majd később kapja meg a csomagot, ha megyünk befizetni. De!! Tudom mi van benn, mert voltam csomagolni. Az egyik anyuka sütött csizma alakú mézeskalácsot (gyönyörűeket), kapnak hozzá a gyerekek egy kis mesekönyvet, és két szem szaloncukrot. Szerintem kedves kis csomagok.
2013. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szerintem közepes csomagot kaptak, bár nincs mihez viszonyítsak ovi szinten. Nem tudom, hogy miből, hogy vásárolták, csak azt, hogy a bölcsiben mindkét évben csak kindercsokikból volt a mikuláscsomag. Az meg elég extrának tűnt, bár azt gondolom, hogy lehet, hogy valamelyik szülő bennfentes és olcsóbban tudták hozni. Ilyenkor minden szülői segítség jól jön. Nem tudom.

Nálunk volt benne mandarin, mogyoró dió, a mikulás az bevonó, ezért az megy a sütire, szaloncukor, pár tallércsoki, meg amit még megettek. De láttam kinderes dobozokat is... nem tudom még mi lehetett. A halálfejes tetoválásnak a párom örült volna :)

2013. dec. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyien írtatok!! Ezek szerint mindenhol jobb csomagokat kaptak a gyerekek, nálunk ezt most nagyon elszúrták!
2013. dec. 10. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!