Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodák többségében ilyen...

Az óvodák többségében ilyen pocsék mikuláscsomagot adtak?

Figyelt kérdés

Nem vártam, hogy csupa jó minőségű márkás dolgokkal legyen tele a csomag, de ez azért kiakasztott.

Volt benne egy bevonómasszás (ehetetlen) mikulás, egy bonbon KÁVÉ ízű, egy cappuccinos ostya, 2db szaloncukor, egy tetoválás (halálfejes), mindez egy 3 éves kislánynak. Egyszerűen nem értem , lehetett volna mást tenni bele (ami szintén nem drága)de hogy miért ezek kerültek bele????



2013. dec. 9. 08:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom ovijába normális csomag volt bár azt különfizetük ,viszont a középsö gyerekem osztályába ahol havi 500 ft az osztálypénz ott vacak csomag volt ,legidösebiknél viszont szuper jó nagy csomag igaz ott havi 1000 ft az osztálypénz .
2013. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nálunk 800 az osztálypénz még is pocsék mikulás csomag volt .
2013. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
akor ez inkább akarat kérdése ,nem csak pénzé .
2013. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nálunk is pocsék volt, pedig van osztálypénz is, és szoktak lenni gyümölcsfelajánlások. Na, ehhez képest a következőt tartalmazta: 3 borzalmas ízű (konzum) szaloncukor, egy bevonómasszás, már kifehéredett (!) miniatűr mikulás, és volt benne egy banán is, de a gyerek beteg volt, és mire bementünk a csomagért, már kirohadt belőle állítólag...

Szánalmas.. Miért nem lehetett volna egy alma mondjuk a gyümi, az nem romlik meg. Sőt, nem is kellett volna édesség bele, hanem mondjuk mogyoró, dió, alma....

:-(

2013. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Tökmindegy hogy mi volt benne...nem is érdekelte...

Elvolt bűvölve a mikulással..ahogy megkapta a csomagot szorongatta,majd táncra hívta őket miku... bedobta az ölembe és konkrétan azóta se érdekli hol van ( jelenleg az ablakban )

Ahogy látom 1 müzliszelet,i balatonszelet,2 db szaloncukor és még vmi de nemtom elolvasni...

2013. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

mi 500 ft-ot szavaztunk meg

én állítottam össze a csomagot,és elég sokat melóztam vele,hogy ennyi pénzből normális csomagot rakjak össze

ami volt benne:

1 csomag ropi (szülői felajánlás)

1 dörmi kismackó

egy tejcsoki mikulás (pici)

három szaloncukor

egy müzli szelet

1 sport szelet

két mandarin

egy kis zacskóban becsomagolva a csomagva téve aszalt gyümölcsök,magok)

minden csomagban két darab kinder tojásból való figura,amit 2-3 szülővel közösen gyűjtöttünk össze.

2013. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

és erre beszedtek pénzt? vagy szmk-s csinálta? vagy óvónő? csak csoportpénz van? vagy önkormányzat adta?


annyi mindenen múlik egy ilyen cosmag...

2013. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!