Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mérges lennél ilyen helyzetben...

Mérges lennél ilyen helyzetben? Mit mondanál a gondozóknak?

Figyelt kérdés
HA pl. megtudnád,hogy a gyereked azért sirt, mert nem tudott kimenni az udvarra,mert valaki más vette fel a ruháját? És még egy másik ruhadarabja el is tűnt?
2014. febr. 1. 08:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én úgy szoktam rakni reggel, hogy összehajtva leteszem a nadrágját, utána a harisnyát, rá a hu. pólót, rá a pulcsit, tehát amilyen sorrendbe fogja majd felvenni. minden ruhában benne van a jele, de figyelek arra, hogy 2 garnitúra legyen ilyenkor csak, így azért megjegyzik az óvónők, ha elkeveredik, de mindenki a jeléhez megy öltözni és szájuk is van :)


ilyen helyzetben talán azt csinálnám, hogy reggel a gyerekkel választanám a ruháit, hogy megjegyezze, mindenbe beleírnám a jelét és megkérdezném az óvónőt, hogy hova tegyem a ruháit, hogy biztos ne legyen keveredés.

2014. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Dajka vagyok kis csoportban. Nem minden kis csopis ismeri meg a ruháját, de ha a szülő a jele fölé teszi, akkor a dajkának vagy óvónőnek meg kellene ismerni. 25 gyerek van a csoportban, de nálunk ilyen még nem fordult elő. Pedig most tél is van, sok a ruha, vastag, vékony kinek milyen. Nem figyelnek a gyerek ruháira szerintem, csak sietnek valamit rájuk adnak, és mehetnek.
2014. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ott voltak a ruhái a jele alatt. Mindig ott vannak összehajtva.
2014. febr. 1. 16:49
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát én biztosan szóvá tenném. Nem is értem hogy mi az hogy akkor nem mehet ki?

Akkor ezek szerint ha bepisil és nem találnak az ő szekrényében váltó ruhát akkor egész nap meztelenül van?

Azért ez jutott eszembe mert pl nálunk nincs külön benti meg kinti ruha.Váltó ruha van arra az esetre ha össze koszolja vagy bepisil.

Volt már olyan bepisilt a fiam, és nem talált nadrágot a zsákjában a dadus annak ellenére hogy volt, nem tudom miért nem vette észre, de nem is ez a lényeg. De nem hagyták meztelenűl, ráadtak egy másik gyerek ruháján, nyilván szoltak anyukának meg nekem hogy vigyem vissza, bár nyilván vissza vittem volna szó nélkül.

2014. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!