Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Lusta az az anyuka aki szabadn...

Lusta az az anyuka aki szabadnapjain nem viszi oviba két gyermekét?

Figyelt kérdés

Nem akarom felkelteni őket, aludhatnak ameddig akarnak, aztán főzünk, játszunk, élvezzük egymás társaságát.

Édesanyám szerint ilyenkor is vinni kéne a gyerekeket szabadnapjaimon, nyáriszünetben.


2014. jún. 16. 08:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem épp az lenne a lusta, aki ilyenkor is elvinné, hogy ne kelljen velük foglalkozni :)
2014. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó,hogy együtt töltitek a napot:)
2014. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a könnyebb út anyuka szempontjából, ha oviba mennek. Mert amíg ott vannak, addig anyuka pihenhet, vagy csinálhatja nyugodtan a dolgát. Úgyhogy én lustának éppen nem mondanálak! :)
2014. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez így nagyon jó, persze nem kell ezt minden második héten megcsinálni, de oviban ez még rendben van. Gondolom ha iskolások lesznek ez már nem lesz így.
2014. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha lusta, akkor én nagyon lusta vagyok. Nekem egész nyáron itthon van, csak szeptemberben viszem. Szerintem annyi időt kell eltölteni velük, amennyit csak lehet. Olyan hamar felnőnek.
2014. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek sosem jó semmi.

Ha rohannál a dolgaidat intézni, és elvinnéd oviba, akkor is néznének rád, mint a véres rongyra, "elvégre anyuka otthon van, biztos lusta foglalkozni a gyerekeivel". Ha nem viszed, akkor hanyag vagy, mert az a nap majd jól felborítja a gyerekek életét és húúúúú, ezután minden reggel hiszti lesz.

Nyár van, vége a sulinak is, nálunk mától kezd az ovis szünet is, nagyon sokan egész nyáron nem is viszik az ügyeletes oviba a kicsiket, maradnak otthon.

Használjátok ki, élvezzétek ezt a szép napot!

2014. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Pont akkor lennél lusta, ha vitted volna őket. Szerencsések hogy ilyen anyukájuk van!
2014. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy lusta. En azert viszem oviba amikor en otthon vagyok, mert igy hozzászokik, hogy ilyenkor otthon maradhat, nemsokára iskolába megy es akkor azt hiszi ott is ez lehet. A nyári szünet viszont jár neki is, úgyhogy akkor nem megy. En azokat a szülőket nem értem, ahol otthon van az anyuka es a gyerekek egész nyáron oviba vannak, kivéve 1-2 hetet, amikor nyaralnak. (magán ovi). De az o dolguk, nem szólok bele.
2014. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem bármelyik megoldás jó. Ha azt szeretnéd, hogy otthon maradjanak, akkor az a jó. Ha elvitted volna oviba, azzal sem lenne semmi baj!
2014. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

1. Ne ítéld el azt, aki szabadnapján beviszi az oviba a gyerekét! Ki vagy te, hogy megteheted? Amúgy nem látsz bele, miért viszi, lehet, hogy olyan dolga van, amit nem szerencsés gyerekkel az oldalán csinálni, de ha nincs is semmi dolga, neki is joga van pihenni és nem 0-24 órában a gyerekkel foglalkozni.

Példa: én könyvelő vagyok, férjem másodállását is könyvelem, ami azt jelenti, hogy a bevallás elkészítésekor kiveszek 1-2 szabadnapot, mert azt nem tudom úgy csinálni, hogy otthon vannak, megy a tv, zaj van. Ilyenkor csinálom és bizony a gyereket ezeken a napokon beviszem az oviba! Akkor én ezek szerint lusta anyuka vagyok a te meglátásod szerint????

2014. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!