Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ne vigyem oviba, mert itthon...

Ne vigyem oviba, mert itthon vagyok?

Figyelt kérdés

A lányom most nyáron is ovis, két okból.

Az egyik, hogy imád oviba járni, betegen is menne (csak ezért hajlandó beszedni a gyógyszert)

A másik, hogy bár itthon vagyok, nem nagyon futkozhatok utána, mert problémás terhes vagyok.

Az óvónő félrevont ma reggel, hogy ilyenkor milyen dolog, hogy lepasszolom a lányom, mikor úgyis otthon vagyok.


2014. júl. 11. 13:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Igazából nyáron ügyelet van, elsősorban azoknak a szülőknek, akik dolgoznak és nem tudják hova tenni a gyereket. Te otthon vagy. Az, hogy problémás vagy senkire nem tartozik csak rátok, ne várd, hogy figyelembe is vegyék. El nem küldhetik emiatt persze, de valahol joggal kérdezte meg az óvónő miért is jár a lányod. Én is itthon vagyok, most szültem, egyedül is vagyok, mégsem ment a fiam júniustól oviba, pedig csak 1 hete szültem.
2014. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

Nem szokták vinni a gyereket. Nyári szünet van, azért hogy a szülő, csalàd legyen a gyerekekkel.

Küldd el nagyikhoz egy egy hétre, szervezzetek közös programokat.

Most tudsz még vele foglalkozni, ha meglesz a pici, nem lez időd a nagyra!

2014. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos ez van, nekem tavaly fel se vették. Idén titkoltam még a terhességem, de szeptemberben már látszani fog. Mindenki mondja, hogy délben haza fogják küldeni. Engem nem zavarna, viszont a fiam nagyon igényli a gyerektársaságot, őt fogom sajnálni.
2014. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%
Ha egy gyerekkel sem bírsz, minek neked kettő?
2014. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző voltam, nem láttam a nyári dolgot, azért ott más egy kicsit.
2014. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hát ez falusi ovi, az egész óvodában 12 gyerek van a lányommal együtt.

A többi óvónőnek nincs vele gondja.

Bírok vele, nem az a gond, de itthon nagyon unatkozik, és nincs is veszélyesebb egy unatkozó négyévesnél.

A nagyik kilove, hiába van három.

Anyukámék mezőgazdasági vállalkozók, nekik a nyár a nagyüzem.

Anyósom négyműszakos munkarendben dolgozik.

Após és a második felesége azontúl hogy az ország másik felében laknak, nevelőszülők és most négy agresszív 7-12 éves kisfiú van náluk. Ki kellett emelni őket a családjukból, nagyon problémásak, így azt beszéltűk meg, hogy idén csak karácsonykor latogatunk.

2014. júl. 11. 13:56
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

elméletileg ugye nem vihetnéd, mert a nyári ügyelet csak a dolgozó szülők gyerekeinek van, te meg nem dolgozol.

azt, hogy ő szeret menni meg különben is unatkozik ovi nélkül, azt hagyjuk, ez bárhogy nézzük, nagyon hülyén hangzik.


az, hogy veszélyeztetett terhes vagy, az elég ok lehet, hogy oviba vidd, de ezt úgy illett volna kezelni, hogy te hívod félre az óvónőt és mondod el neki, hogy sajnos probléma van a terhességeddel, feküdnöd kell egész nap, szeretnéd ha ügyeletben is mehetne a lányod!

2014. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%

Olyan fura, hogy az ilyen emberek, mint itt az óvónő, tanultak évekig azért, hogy gyerekekkel foglalkozhassanak. (na jó, tudom, hogy ma ki megy óvónőnek, de régen nem azok mentek, akik ma).


Aztán valószínűleg nem utálja a gyerekeket, hiszen akkor váltott volna szakmát. És aztán félrehív téged, hogy a gyereked gondot jelet számára, ezért ne vidd óvodába. Engem ez felháborít.


Megértem, hogy miért vagy kiakadva, én jelenteném őt pl. az ovi vezetőjénél, simán lehet, hogy nem is tudja, milyen gonosz emberek dolgoznak ott. És lehet, hogy kap mondjuk egy fiatal kedves csajtól egy CV-t, de nem veszi fel, mert ezt az óvónőt még ott akarja tartani!

2014. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ez az óvónő colt a nővérem csoportvezetője.

Az lesz a legbiztonságosabb ha rákérdezek a jelenlegi csoportvezetőnél h tényleg gond e

2014. júl. 11. 14:45
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon helyes, de úgy kérdezz rá, hogy közben részletesen leírod, hogy félrehívott ez a nő és miket vágott a fejedhez:D
2014. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!