Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit szóltok ahhoz bizonyos...

Mit szóltok ahhoz bizonyos óvodákban a kisfiúkat az ülve pisilésre szoktatják?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 14:41
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem érv. Ez alapján, akkor egy lány ne legyen informatikus, és egy fiú ne legyen fodrász. :D
2014. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
Oké, én értem te nem szeretnéd, hogy a kisfiad ülve pisiljen, én meg nem szeretném hogy a lányom a te fiad pisijében üljön. Akkor most mi van?
2014. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen! :) Én ebben semmi rosszat nem látok, sőt, inkább előnyeit látom. De engem az sem zavar, ha a fiam babázik, főzőcskézik vagy egy kislány barkácsol :)
2014. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
0%
Ügy jön a pisiléshez a szobatisztaság, hogy az egyik válaszoló szerint Taigetoszra való-é az a gyerek, aki nem tudja óvodásan, hogy a pisi/kaki a wc-be való-é avagy sem.
2014. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
97%

"A kérdező kommentje:


Azért egy fiú ne ülve pisiljen... még oviban sem!"


Miért, mi baja lesz annak a fiúnak, ha leül közben? Attól lesz férfi majd felnőttkorában, hogy óvodásként állva pisilt?

Ráérsz még a férfi-nő különbséget beleverni a fejébe, nyugi!

:D

2014. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
18%
Nekem sem tetszene. Sot az egesz wc ules dolog egy nagy hulyeseg csak a fertozeseknek ad teret.
2014. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
S a mindent széjjel-pisilés is fertőzésveszélyes, úgyhogy akkor inkább ne is engedjük gyermekeinknek, hogy az oviban pisiljenek.
2014. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, fiaméknál is így van az oviban!

Amúgy, ha fertőzésveszélyes a dolog a WC-ülés, akkor most megtanulok állva pisilni nő létemre, biztos, ami biztos. :)

Nyilvános WC-n, amúgy én is célozgatok és nem ülök rá, de egy minden nap szétfertőtlenített ovit biztonságosnak találok. Legalábbis nálunk az oviban állandóan takarítanak, napközben is, délután is. Nekik is érdekük a fertőzések elkerülése.

2014. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:

*fertőzésveszélyes dolog a WC-n ülés

bocs, össze-vissza kalimpáltam :)

2014. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
90%
ferjem ulve pisil ennek eredmenyekepp nem buzlik a wcnk mint valami vasuti klozett. a gyerekem is ulve fog pisilni.
2014. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!