Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit szóltok ahhoz bizonyos...

Mit szóltok ahhoz bizonyos óvodákban a kisfiúkat az ülve pisilésre szoktatják?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 14:41
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

azt hogy,akkor kislányokat szoktassák az állva pisilésre.


az indok érdekelne.

2014. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
célozni tanitsák meg.ha én képes vagyok bele találni akkor más is,és ha képes vagyok feltörölni,akkor más is.(nem mintha szükség volna rá,mert tudok célozni)
2014. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
26%
Akinek fütyije van, annál kiindulási pont az állva pisilés. Ha valaki ülve pisilésre (vagy szoknyahordásra) akarja nevelni a fiát, tegye meg, de ne az óvoda szoktassa rá.
2014. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

A ti férjetek helikopterezik vele, miközben pisil?


Csak mert az enyém képes célozni, sőt, érthetetlen módon az alatt a 19 év alatt, amíg a családi házban éltem, sem találkoztam fröcskölős problémával. Érdekes, apum és az öcsém mindig meg tudták oldani, hogy beletaláljanak. Vagy nálatok az ülőke alatt egyből a belső rész van? Mert csak így tudom elképzelni.

2014. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Férjem ülve szokott pisilni. :)

3fiunk van, és ők is. Az egyik most kezdte a sulit, de én sose kérdeztem meg tőle, hogy az oviban állva vagy ülve pisil-e?

A másik most ovis, hát megkérdezem majd tőle, hogy hogy "kell" pisilni az oviban.

Egyébként nem mindegy? Pisiljenek úgy, ahogy jólesik nekik.

2014. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!