Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit szóltok ahhoz bizonyos...

Mit szóltok ahhoz bizonyos óvodákban a kisfiúkat az ülve pisilésre szoktatják?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 14:41
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 fiú van.kicsit meguntam,h hogy néz ki a wc.megkértem és ülve pisilnek.óhatatlan,h visszacsapódik a vizelet meg a wc víz.és nagyon gusztustalan is.ha nem otthon,akkor állva csinálják a fertőzés elkerülése végett.
2014. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
64%
Én nagyon sokáig azt se tudtam, hogy a fiúk ülve is képesek pisilni, ez nekem valahogy annyira egyértelmű volt hogy állva pisilnek...azt gondoltam máshogy nem is megy nekik:D de amúgy semmi kivetnivalót nem látok az ülve pisilésben. Tényleg és ha épp kakál az ember fia, akkor se tartja vissza a pisit...amúgy kiskorunkban mi megtanultunk állva pisilni, akkor nagyon viccesnek gondoltuk és sokszor úgy pisiltünk, volt hogy még pár éve is úgy pisiltam egy nem épp higiénés helyen...szóval szerintem teljesen mind1... n/28
2014. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az visszatetsző, hogy a fiúkat féltik, hogy nehogy ráüljenek a koszos wc-re, ami egyrészt az álva pisilő fiúktól koszos, másrészt a lányoknak nincs választásuk. Nem is értem, komolyan. Nem kell körbelocsolni és kész.
2014. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
ezért nem háborodnék fel. úgy pisil a gyerek ahogy akar. ugyanúgy ahogy felnőtt korában is úgy fog ahogy éppen kedve lesz :D
2014. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Igen, itt kezdődik az anyuci pici fia szindróma...nehogy már az ő kicsi fia úgy pisiljen, mint a többi gyerek!
2014. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
91%
Az lenne a durva, ha állva kakilásra tanítanák.
2014. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 Ninagi válasza:

Szerintem téves az a szemlélet, hogy az állva pisilés higiénikusabb a fiúknak. A fiúk pisilik többnyire le az ülőkét. A mi ovinkban mindenhogy lehet, mert bölcsis korúak is vannak, akik egyedül nehezen másznak fel a wc-re, de a nagyobbaknál már szeretik ha ülve csinálják, hogy ne legyen összepisilve minden. Nekem fiam van és totál mindegy nekem hogy pisil. Itthon remélem ülve fog (most ülve nyomja a bilibe), mert tényleg jelentősen csökken az illatozás, ha a pasi is leül. Az én férjem sem pisil állva, mert őt is zavarja, hogy azért visszacsapódik a vizelet és szaglik elég rövid idő után.

Kérdés, a bilibe is állva pisil a gyereked? (nálunk még néha az ülve pisilés is megy mindenfele :D Szerintem egy fiú pisilése sokkal macerásabb az elején, mint egy lányé) :)

2014. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 Ninagi válasza:
Ja megjegyzem utcai wc-ben, idegen helyen naná, hogy állva pisilnek, az totál érthető, de szerintem kifejezetten jó ha mindkét technikát begyakorolják).
2014. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim válasza:

Otthon praktikus lehet, szerintem nincs ezzel baj.

Ha szarok, külön én se állok már fel, csak hogy széjjecsapassam. Gondolom ez nem baj.

2014. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ártalmas, bár vannak olyan kutatások ami szerint a prosztatára negatív hatással van az ülve pisilés, de nagyapámnak prosztata problémái voltak, pedig világ életében állva pisilt...


#9-nek. Szerintem nem pontoz le senki a véleményed miatt, amúgy otthon és vendégségbe én is ülve pisilok, mert érzem magam annyira kulturáltnak,h ne csapkodjam össze a wc-t. 33F


#10-nek. Szívem! Te vagy az? :-)

2014. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!