Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit szóltok ahhoz bizonyos...

Mit szóltok ahhoz bizonyos óvodákban a kisfiúkat az ülve pisilésre szoktatják?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 14:41
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
40%
Nekem sem tetszik sajnos nokent muszaj tartanom magam a wc felett.De ha fiam lenne nem dijaznam hogy ra uljon.Annyi betegseget ossze lehet szedni a baratnom kislanya most szedett ossze egy fertozest az oviban mert minden gyerek utan nem fertotlenitik a wc-t.
2014. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
94%

Sok WC tisztább, mint a naponta szétfogdosott, szétnyálazott plüssállatok és egyéb játékok az oviban, mert azokat nem hogy naponta, de havonta sem tisztogatják...

Úgyhogy most már tudom, hogy nem hogy nem hagyom, hogy a gyerekem pisiljen az oviban, hanem lehet ki is iratom, és csak otthon pisilhet, de otthon is csak állva és messziről.

2014. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
12%

Higiéniai okokból nem örülnék, ha ülve pisilne.


Korábbi válaszra reagálva, inkább takarítom a vécét és akkor nem bűzlik, inkább ez mint hogy a többi ember pisije, kakija, izzadsága bűzölögjön az én gyerekemen, csak hogy a te szavaiddal éljek.

2014. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
95%

Szegény lányok...már az oviban elkezdődik sanyarú sorsuk. Nekik nincs sok választásuk, rá kell ülniük arra a koszos óvodai WC-re...


Amúgy ha szólsz kedves kérdező, akkor vállalják, hogy csak a te fiadat állva pisiltetik? Mert ha nem, akkor a kérdés is teljesen felesleges.

2014. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
Több szülő sem díjazza az ötletet. Azért van a takarítónő, hogy felmosson utánuk. Persze nem tud mindenki után takarítani.
2014. nov. 26. 16:20
 36/55 anonim ***** válasza:
62%
Ja ha nálatok van külön takarítónő, akkor megint más a helyzet, gondolom akkor ő tud menni minden gyerek után egyesével feltakarítani.
2014. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
72%
Bárcsak ülve pisilnének itthon is...
2014. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
76%
Nem zavarna, férjemet is megkértem, hogy itthon ülve pisiljen, azóta könnyebb takarítanom, gondolom ott is higiénikusabb, nem járkálják össze a pisicseppes padlót a gyerekek.
2014. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, ha leül a kisfiú, mégis milyen fertőzést tud összeszedni, amit a kislányok nem szednek össze?

Nem hallottam még, hogy anyukák hisztérikus tömege rongyolt volna az orvoshoz, mert az oviban elkaptak valamit a kislányok. Ha tömeges fertőzés lenne, amit vissza lehet vezetni az ovira, úgy rászállna az Ántsz, mint gyöngytyúk a takonyra!

Miért is jobb, hogy a kisfiúk a nagy pisi-csatában egymást is lepisilik, mert egyszerre háromnak is egy wc-hez kell állnia és hülyéskednie? Miért jobb, hogy egyik-másik lepisili a saját kezét, aztán elfelejt kezet mosni?

A férjem ülve pisil, a fiam hol így-hol úgy. Néha felteszi a fütyijét a peremre, úgy pisil. Persze, folyik szanaszét, lehet takarítani.

Ha nem tetszik, vidd át másik oviba, ahol le van papírozva, hogy a fiúk csak állva pisilhetnek.

2014. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%

Te szívesen takarítanád idegen gyerekek húgyfoltjait naponta többször? Vagy szívesen hámoznád ki minden pisilés után az összepisilt nadrágból, cipőből?

Igen, a takarítónő dolga a takarítás, de ettől nem kell szándékosan megnehezíteni a dolgát.

2014. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!