Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Évszaktól függetlenül kell...

Évszaktól függetlenül kell váltóruha a gyereknek? Abban a naciban van, amiben viszitek vagy mindig átöltöztetitek reggel, mikor beérkeztek? Ez nem probléma, amíg kicsi és nem tud magától átöltözni, ha például kiviszik az udvarra őket?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 21:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha lány, könnyebb :D nekem fiam van :D


Amugy a tavalyi kopott ruhái vannak a változsákba! Volt, hogy leöntötte magát, polocsere. És ha le eszi magát, ami nagyon ritka, akkor is cserélik. ha udvaron koszos lesz, is cserélik. A másik, pizsibe alszanak. Ennek az az előnye, hogy bölcsi utáni nyáron, már egyedül öltözött. Aztán ahol kezdte az ovit, ott öltöztették. Na de hogy... 25 fokba is kardgánt vagy pulcsit is adtak rá, amibe reggel vittem. Hanyag undorito ovi volt. visszafejlődött. Otthon sem akart öltözködni. Átvittem másik oviba, ott ugye benti-kinti ruha, pizsama. Pizsama után kinti ruha, ha kimennek uzsi után. 2 nap mulva örömmel ujságolta, hogy egyedül öltözik, hajtogat és rend van a szekrényébe. Már csak azt kell megtanulnia, hogy betűrje. Amig ez nem megy, hüvösebb időbe kantáros nadrág.

2015. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

mindig legyen mindenféle ruha-én azt javaslom.olyan szeszélyes az időjárás.ha reggel beviszed,utána megváltozik az időjárás,akkor az óvónőknek legyen miből "válogatni"

én mindig átöltöztetem játszós ruhába-ennek is szertartása vanm

2015. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!