Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodás gyereketek eszik...

Óvodás gyereketek eszik reggelit otthon oviba indulás előtt? Mit?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 08:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%
Reggelizni kimondottan nem reggelizik. Oviba menet eszik egy tejszeletet. Ez amolyan szertartás lett már hogy minden reggel beugrunk a boltba egy tejszeletért.
2015. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2 deci tejet iszik felkelés után.
2015. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én kisfiam fél 7-kor kel, de még minimum fél óra, mire igaziból "magához tér". Mindig azt mondja, hogy ő még nem éhes, korán van, nem bír enni. 8-ra érünk be az oviba, akkor azonnal nekiállnak a reggelinek, óvónéni szerint olyankor jóízűen, sokat eszik.
2015. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9%
Nullára pontoztok, mert megetetem otthon a gyerekeimet, s mert jóféle kajákat esznek? Elnézést, hogy van mit ennünk. Sajnálok mindenkit, akinek az oviban kell egyen a gyereke...
2015. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
Egy kis tejet iszik. Ahogy beérnek az apjával, már reggeli van fél 8-tól folyamatosan.
2015. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Soha nem mentek üres gyomorral a gyerekeim oviba, suliba. Ha csak 2 dl kakaót, de isznak. Ma joghurtot ettek müzlivel. Van, hogy zabkását, tejet, banánt kérnek.


6, 12 és 15 évesek.

2015. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
3,5 éves a kisfiam. Kb. fél 7 - 7-kor kelünk, akkor eszik vagy iszik valamit, mikor amit és amennyit kér, változó: vajas-lekváros kenyér, lekváros kenyér, májkrémes kenyér, szalámis kenyér, tejbedara, tej, kakaó, macikávé, karamellás tej. 8kor indulunk az oviba, fél 9re érünk be (addig kell odaérni), onnantól kezdve folyamatosan van a reggeliztetés. Azt mondják, hogy ott is eszik, jó evő.
2015. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyik nap 6-ra viszem,másik nap 9-re. Egy oviban vagyunk. Velem jön, és együtt is jövünk haza. Ha 6-ra megyünk akkor fél 6-kor keltem, iszik egy bögre kakaót. De viszünk reggelit, és azt megeszi fél 7 körül. Ha 9-re megyünk akkor ugye eleve 8 körül ébred fel, nem szoktam felkelteni, akkor is csak kakaózik. 9-kor pedig tízóraiznak.
2015. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Fél 9-re járunk, 3/4 8-kor eszik. Közel van az ovi! Ezeket szoktam: bundás kenyér paprikával, paradicsommal, zabkása mézzel (ezt kérne minden nap), tejbedara, kefír kiflivel,tükörtojás és tojásos krumpli kenyérrel. A körözöttet nem szereti, a felvágottat, krémsajtot meg én nem adom neki. Az ovink nagyon egészségtelen, nálunk 1 héten 1-szer! van gyümölcs uzsonnára, különben csak ilyenek, hogy pizzás kifli, parizeres kenyér, májkrémes kenyér, a legbóvlibb gyümölcsjoghurt (amiben gyümölcs nincs, csak festék), meg keksz. Erre az egyre én odafigyelek, hogy legalább itthon egyen valami egészségeset, az uzsonna meg megy a macskának (margarinos kenyér). De senki ne sértődjön meg, aki ilyeneket eszik, ez csak az én álláspontom és ugye mi sem vagyunk gazdagok, hogy avokádókrémes párolt spárga legyen a reggeli, de a tojás sem drágább, mint a parizer, inkább egyen azt. Aztán fél 10-kor van nekik a tízórai és eszik jól ott is. Vidéki kis faluban lakom.
2015. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A 2-es válasza engem is megdöbbentett, szinte csak édeset esznek reggelire, az tényleg nem valami tápláló.
2015. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!