Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Megérti az óvónő, hogy hiába...

Megérti az óvónő, hogy hiába vagyok hivatalosan GYED-en, akkor is dolgozom?

Figyelt kérdés

Decemberben szülöm a kistesót. A nagy ovis, akit ugye így el kellene majd hozni délutánra. Viszont én folyamatosan dolgozom. Nem előre bekalkulált időpontban, van,hogy két napig semmi dolgom, van,hogy két napig igen. Viszont hivatalos munkáltatóim nincs, családi vállalkozás, így GYED-en lehetek.

De megérti az óvónő ezt vajon?


2015. szept. 8. 10:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Semmi köze hozzá, nincs mit megerteni. Nem kell elhozni a gyereket, ha nem akarod.
2015. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, hogy mi köze ehhez az óvónőnek!
2015. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem sok köze van hozzá.De amúgy nem értem.Miért KELLene elhozni délután?
2015. szept. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mert ha van otthon kisebb tesó, akkor el kell.
2015. szept. 8. 10:45
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom honnan szedted ezt a hülyeséget.Nem kell elhozni.
2015. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Nem kell. Ellenben lehet. A gyereknek jobb, ha nem az oviban van egész nap. Pláne, ha kisteso érkezik - testvér féltékenység. De nem kötelező elhozni. Ha az óvónő ezzel jön, kérd meg, hogy mutassa meg a házirendet vagy a torvenyt, ahol ez le van írva
2015. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nálunk igen!
2015. szept. 8. 10:48
 8/22 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy nincs törvénybe foglalva, de nálunk megkérik anyukát. Nem akarom,hogy ezért máshogy bánjanak a gyerekkel.

Tudok itthonról dolgozni valamennyit, de nem két gyerek mellett.

2015. szept. 8. 10:50
 9/22 anonim ***** válasza:
2%
6-os: Mondjuk a házirendbe le lehet írva. Kérdező, elmondod, hogy dolgozol nem kell igazolnod iratokkal, a gyerek marad az oviban és kész. Azért én nem tudom elképzelni egy újszülött mellett, hogy fogod megvalósítani. (mármint a munkát)
2015. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem valamit félreértettél.Erre nem kötelezhet állami óvoda.Magán meg pláne.El LEHET hozni,de nem kötelező.Az,hogy úgy körítik,hogy neked úgy jön le,hogy kötelező,az a saját kényelmük miatt van.
2015. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!