Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kötelező az ovi? De minek?

Kötelező az ovi? De minek?

Figyelt kérdés

Szóval miért kötelező az óvoda ha rendszeresen a leglehetetlenebb időpontokban vannak 1-2 napos szünetek ?


Mint ma is ...

és természetesen erről egész héten nem volt kiírás az üzenő falon...


2015. okt. 22. 07:59
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
43%
29.válaszoló:1-es,leülhetsz.
2015. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
96%
Miért, szerinted mindenki otthon mereszti a valagát, aki gyereket vállal? Nálunk úgy szokás, hogy aki felnőtt, az DOLGOZNI jár, és ezalatt igen, a bölcsi/ovi felügyeli a gyereket, ugyanis ezek az intézmények erre valók. Azzal, hogy beírattam ide a gyerekemet, gondoskodtam a felügyeletéről, és joggal várom el, hogy munkaidőben rendelkezésre álljanak.
2015. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
3%
Nyilvánvalóan nem így értettem, de ennek felfogasahoz ugye pici intelligencia is kellene. Az évi néhány nevelés nélküli munkanapra és a szünetekre gondoltam. Annak nem szabadna gondot okoznia, ha az ember tudatosan vállal gyereket
2015. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
73%
68-os OKOSTOJÁS!Az a "néhány nap" általában több,mint a 2 szülő együttes szabadsága!,Csak,hogy lásd,és a csökött agyaddal felfogd(ez az idei):őszi szünet:okt.26-30,téli szünet:dec. 21-31,tavaszi szünet:márc.24-29,nyári szünet:kb.2.5 hónap!És akkor még nem beszéltünk az extra szünetekről(vagyis 1-1 nevelésmentes napról)És hiszed vagy nem,sok helyen nincs segítség(nagyszülők,más családtagok,szomszéd).Ha meg annyira idióta vagy,hogy azt gondolod,mindenkinek telik babysitter-re,akkor menthetetlen vagy.Ez még Amerikában,vagy Németországban sem elérhető mindenki számára.Hát,bakker,tényleg nagy az Isten állatkertje!
2015. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
66%
Mármint 68(%) SZÁZALÉKOS.....megy ez még lejjebb,ne aggódj.Csak eléri az IQ szintedet....
2015. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
89%
Nekem múlt héten csütörtökön mondta az óvónő, hogy ezen a héten, bár hivatalosan nincs szünet, de összevont csoportok lesznek. Az épphogy 3 éves, épphogy beszoktatott gyerekem idegen gyerekekkel, ki tudja melyik idegen óvónővel, ki tudja melyik csoportszobában lesz. Ha van rá lehetőségem inkább ne hozzam. Helyesebben nem is szólt, hanem én kérdeztem rá, mert fél füllel meghallottam más anyukák beszélgetéséből a folyosón. Hiába vállaltunk felelősen gyereket, hiába tudnék akár egész hónapra bébiszittert fizetni, most nem volt könnyű az ünnep alatt kapkodni, hogy mégis ki vigyázzon a gyerekre. Ki kérjen az utolsó pillanatban szabadságot.
2015. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
Ja és jövő héten lesz egy nevelés nélküli nap is.
2015. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
37. válaszoló,a 35. vagyok:erről beszéltem!Nekem 3 gyerekem van,magán vállalkozást viszek,ergo bármikor,bármennyi időt otthon tudok Velük ölteni.A legkisebbem pont úgy van,mint a Tied....ezért nem viszem ezen a héten.Ezért 2 gyerkőc szórakozását,programját kell megoldanom(a legnagyobb már "önellátó"),egy szintén magánvállalkozást vivő férje mellett.Ha kell van "felvigyázó"-plusz nagyszülők is-de úgy gondolom ezzel nem feltétlen kell élni.Nem másnak,magunknak vállaltuk Őket.Nem,kicsit sem panaszkodom,csak gyűűűűűűűűűűűűűűűlölöm azokat az embereket,akik okoskodni,provokálni jönnek ide,és nem,hogy 3,vagy 2,de 1 gyerek gondjait se tudnák megoldani!
2015. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
Bocsi,kapkodok:ölteni=tölteni.
2015. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
0%

34!

Nem voltál vele tisztában, hogy vannak szunetek, amikor gyereket vallaltal? Épeszű ember előre tervez. Valóban, nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés. Neked is sikerült kiszöknöd.

2015. okt. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!