Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Most ez hogy van? Ti is...

Most ez hogy van? Ti is sértőnek éreznétek?

Figyelt kérdés
Múlthéten volt a beiratás az oviba. Ott megkérdezték hogy nem lenne e baj ha a másik oviba vennék fel mert állítólag nincs hely. Szóltam,hogy nekünk messze van a másik ovi. Ma viszont kiküldték az értesítőt,hogy az én lányomat nem vették fel a központi oviba,viszont egy nem is oviköteles később beiratott gyereket meg igen? Mi alapján döntenek ezek?
2016. ápr. 25. 22:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nagyon köszönöm, egyébként épp a XXII kerüleltbe költözünk..onnan az infó:)
2016. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Valamit Elnézést talán a beiratkozásnál , mert a határozatban KÉRELMÉNEK HELYT ADOK kifejezés szerepel , ami arra enged következtetni , hogy abba az óvodába kérted a felvételt , ahová fel is vették.Vagy szándékosan félrevezettek és ők írták meg a papírt a másik oviba , te meg csak aláírás?
2016. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nézd. Az 1-es számú oviban voltunk beiratkozni. Ott beszélgettem közben a hölggyel aki felvette a lányomat, és kérdezte hogy baj lenne e ha a 2-es számú oviba lenne beírva a gyerek mert nincs hely. És mondtam is neki egyből,hogy de mert nekünk sokkal messzebb van. Annyit mondott,hogy akkor majd meglátják mennyi hely marad beiratkozás után. Erre tagnap jött a levél,hogy mégis másik oviba kell vinni. Evvel nem lenne gond. De akkor, hogy van hely másik gyerek számára,aki teszem hozzá még 2,5 éves sincs és nem is lenne még oviköteles sem mivel ugye novemberi születésű. Egyébként semmit sem kellett aláírnom.
2016. ápr. 26. 13:31
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
9 és 10-es: nálunk a februári szülői értekezleten már fixen megvolt, hogy hány gyerek megy iskolába a csoportból, és az is kiderült max létszámmal megy tovább a csoport, a másik nagycsoportból visszamaradó gyerekekkel.
2016. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is lehet tudni már januárban kik menek iskolába ,és kik maradnak ovisok még .
2016. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Levél szerint te a 2 számu oviba íratkoztál be .megfelebezheted de vagy nyersz vagy nem .
2016. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az 1-es és 2-es számú ovi egy intézmény. Eszerint teljesen mindegy, hogy helyileg melyikben voltál beiratkozni, felvették, csak az óvoda másik épületébe kell járnia.

Az egyébként az elbírálás szempontjából mindegy, hogy 2,5 éves vagy 3 éves a gyerek, ha a két oviban összesen van elég férőhely, akkor felveszik, és valamilyen szempontrendszer alapján osztják el a két telephely között (körzetes utcák, lakóhely közelsége, beiratkozás sorrendje...).

A fellebbezés egy próbát megér, de nem biztos hogy sikerrel jársz vele.

2016. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen,arra én is gondoltam már. De akkor se fer,hogy a falu egyik végéből a másikba hordom kb. más a központban lakik és odaordja majd oviba. A másik meg az,hogy ha az enyémnek nincs hely szerdán,akkor a másiknak van csütörtökön? Ez bánt engem rohadtul...
2016. ápr. 26. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!