Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok meddig van nyitva az...

Nálatok meddig van nyitva az óvoda?

Figyelt kérdés
Nálunk délután már fél négykor bezár. Vidék. A városi ovik meddig vannak nyitva? Így esélytelen munkát találnom,mert részmunkaidős állás egyszerűen nincs.

2016. aug. 30. 09:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Amibe járt, fél 6-ig. De már fél 5-kor csúnyán néznek a szülőkre. Az új ,amibe hétfőn kezd,az 5-ig.
2016. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nálunk 5-ig van nyitva, kérik hogy háromnegyed 5-ig érjünk oda a gyerekért. Úgy tudom, általában 5-ig vannak nyitva az ovik, egy-egy ovinál előfordul, hogy 6-ig. Nézd meg a közeli város honlapján, általában fel vannak sorolva az ovik, nyitvatartási idővel.
2016. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Menj be az önkormányzathoz, és kérdezz rá ott!

Nálunk hivatalosan 18.00-ig kell biztosítani a gyerekfelügyeletet.

DE!! A busz 16.35-kor indul, azt szeretik az óvónénik elérni (17.00-kor jön a következő...), úgyhogy szeretik, ha te elviszed a gyereket már legkésőbb négykor. De ezt úgy, hogy ha négy után két perccel estem be a gyerekért, már húzták a szájukat, hogy "látod, szegénykém, megint ti maradtok itt utolsónak, anyu nem akar hazavinni." Egyszer berágtam, panaszt tettem, lett belőle jó nagy balhé, azóta megoldják, hogy addig van óvónő, amíg igény van rá.


Sok esetben az óvodai dolgozók sajnos úgy viselkednek, mint a kiskirályok, és ha tehetik, megkönnyítik a saját dolgukat. Nekik is van ám főnökük!

Érdeklődj az önkormányzatnál, hogy hivatalosan ez hogy is néz ki.

2016. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nálunk 6-18 óráig van a nyitva tartása az ovinak.
2016. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nálunk 6.45-től 17.15-ig van nyitva. Megyeszékhely.
2016. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Fél ötkor már csúnyán néznek, pénteken pedig ha lehet délután már vidd haza.
2016. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Minden ovinak 6-18ig kell nyitva lenni. Törvènyi kötelezettség.
2016. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6-17-ig van nyitva.
2016. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
6-ig? Szép lenne :( Itt gyakorlatilag a délutáni alvás után azonnal zavarnak haza mindenkit. Hogy az anyukák hogy oldják meg, hogyha dolgoznának, azzal a kutya se törődik. Lehet, hogy keresnem kell másik ovit. Alsóhangon nyolctól négyig van a munkaidő, de inkább fél ötig, ötig. Az ovi meg 25 km-re van. Az utazás is idő, pláne, hogy nincs kocsim. Háromnegyed négykor már lakat van a kapun.
2016. aug. 30. 10:02
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Falusi óvodába jár a fiunk. 5-így van nyitva. Senki nem néz csúnyán, ha addig marad a gyerek, mert 5 előtt pár perccel megy az iskolabusz, ami viszi a szomszédos faluba a gyerekeket, így úgyis ott kell lenniük.
2016. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!