Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok meddig van nyitva az...

Nálatok meddig van nyitva az óvoda?

Figyelt kérdés
Nálunk délután már fél négykor bezár. Vidék. A városi ovik meddig vannak nyitva? Így esélytelen munkát találnom,mert részmunkaidős állás egyszerűen nincs.

2016. aug. 30. 09:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
falu.... 6.30tól van dadus, mondták,hogy ha igény van rá akkor megoldható,hogy 6tól legyen. Az óvónők csak reggel 7től vannak. Délután 5-ig van nyitva,de fél 5től már a vezető ücsörög ott, ha van még gyerek.
2016. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Budapest belvárosa, hivatalosan 6-18-ig.

Olyan f6 felé szokott kiürülni.


Nálunk "csak" azoknak szólnak be, ahol valamelyik szülő otthon van. Én is hallgattam szülés után, pedig koraszülött ikreink voltak és fejlesztésre kellett hordanom őket, a nagyom f9-9 között ért be s legkésőbb 4kor odaértem érte :-( Én is tettem panaszt, azóta a szemembe nem mondják. A hátam mögött biztos.

2016. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kisvárosi ovink 5-ig van nyitva, de ha szól a szülő, akkor óvónő nélkül, dadussal 6-ig biztosítanak felügyeletet.


nálunk megesett már, hogy az óvónő hazavitte a gyereket, ha szólt a szülő, hogy nem tud menni érte. Az pedig mindennapos, hogy másik gyereket is elvisz haza anya/apa... addig is játszanak tovább otthon, amíg nem végzett a munkával annak a szülője.

2016. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Falusi óvoda 8-tól 16-ig, Így keres munkahelyet, nagyon nehéz.
2016. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne találni ilyen ovit. Év közben lehet váltani? Mi ennek a menete? Keresek egy alkalmasabb óvodát, odaszólok, hogy van-e hely, és ha tudják fogadják? Vagy ez hogy zajlik? A nem körzeti óvoda fizetős? Vagy a gyerekek után jár nekik fejpénz?
2016. aug. 30. 10:50
 16/20 anonim ***** válasza:
56%
Hatig van ügyelet az ovinkban, pesti agglo. Egyszer fél6-ra értem oda, mert a kistesó nagyon bealudt ebéd után. Nem néztek csúnyán egyáltalán, a gyerekem meg jól elvolt az ismeretlen csoportban, a nem megszokott játékokkal. (Mielőtt még megtalálna valami őskekec, fél 4 körül szoktunk érte menni normál esetben... O:) )
2016. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nálunk reggel 6tól este 6ig van nyitva az ovi. Vidék, falu. Óvónő reggel 7től délután 5ig van, ha előtte vagy utána már/még van gyerek a dadus van velük. Nálunk sokszor van hogy már fél 7kor viszik a gyerkőcöket a munka miatt és 5 körül hozzák el, hiszen ha vki 4ig dolgozik a városban fél5kor tud jönni a busszal(ha nincs kocsi) és 3/4 5 mire odaér.
2016. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pest,reggel 6 tol -18 ig ugy fél6 kor viszik el az utolsokat.
2016. aug. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Budapest belváros 6-18-ig.
2016. aug. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Városba kell átjárni dolgozni,és az ottani oviba vinni. Ált felveszik a gyereket oda,ahová szeretné az ember. Máshogy kétlem,hogy megoldható lenne a dolog. Tiszta vicc amúgy,de ez van. Párom ahol élt faluban,otr fél 8-kor jön a busz a gyerekekért és viszi le az oviba másik faluba. Hát ott se tudom ki adja le a gyereket a buszra... párom fél8-tol dolgozik,neki az 5:45ös busszal kellett indulnia,a másikkal már nem ért volna be. Tehát csak azt tudná ő is,viszi a gyerekeket hajnalba és 7előtt ovi... Micel együtt élünk városban,igy ő vitte 6:45re kb,ig beért időben,de kocsival.
2016. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!