Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek is gond van az...

Szerintetek is gond van az ovinkkal, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Összevont csoport van, kis-középső egyben. Ez önmagában nem is lenne baj,de harminc gyerek van,nem foglalkoznak velük. Nem figyelnek rájuk. Ha nem esik semmi, akkor ki vannak zavarva az udvarra, és szabadrablás program. A gyerekek verekednek, veszekednek, vadulnak el, a kisfiam is visszafejlődött mikor bekerült. Előtte gyönyörűen beszélt,utána alig lehetett érteni amit mond. Azzal egyetértek, hogy a piciknek a játék a legfontosabb, nem azt akarom,hogy az egész napjuk be legyen táblázva, de ez így se jó. A pedagógus gárda beszélget a sarokban, a kölykök meg ölik egyást. Emellett nem tájékoztatnak bennünket rendesen semmiről. Az óvodát nem lehet elérni telefonon! Két napja próbálom őket hívni, hogy csütörtökön vinném a gyereket, de ki van kapcsolva a telefon! Ez milyen dolog? Mi lenne ha valami miatt sürgősen oda kellene szólnom? És ez nem egyedi eset, többször is előfordult, hogy telefonálni akartam, hogy a beteg gyerekem meggyógyult, másnap vinném, és nem tudtamőket hívni. Egész nap, semmikor. Kiborító.

Sok dolgot tudnék még mondani, volt már szülői értekezletnek álcázott termékbemutató, séta szakadó esőben, stb.


2016. aug. 30. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha ennyire nem tetszik a rendszer, ami amúgy nekem se tetszene és én hangot is adok mindennek... és van lehetőség egy másik óvodára akkor még gyors hajrá!!!

Nálunk is vegyes csoport van és egy nagyon szuper óvónő.

2016. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudjuk, hogy túlreagálod-e mert a másik oldalt nem ismerjük. Nem tudjuk, hogy honnan vannak az információid. Honnan tudod, hogy nem foglalkoznak velük? Honnan tudod, hogy csak beszélgetnek a pedagógusok? Ha nem veszik fel a telefont azért van, mert bent vannak a csoportban....stb...
2016. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Vidd át másik oviba.
2016. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem tetszik. Én se szoktam a véleményemet véka alatt tartani, de itt inkább nem szólok, mert a gyerekem inná meg a levét. Felesleges is lenne panaszkodni, mert a vezető a saját céges mobilját is kikapcsolja... Szarnak ezek rá , már bocsánat a kifejezésért.
2016. aug. 30. 10:35
 5/9 A kérdező kommentje:

Onnan tudom,hogy odajár a gyerekem, látom mi folyik ott.

A telefont nem nem veszik, fel, hanem kikapcsolják! Nem is csörög.

2016. aug. 30. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
ez esetben, hogy nem veszik fel a telefont, ami nagyon gáz, mert bármi történhet, mind a gyerek, mind a szülő részéről, én lehet, hogy jelenteném az önkormányzatnak vagy a felettes szervnek, mert ez nagyon nem jó...
2016. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Én vinném másik oviba,én óvónő vagyok,volt h kevesebb gyerek volt betegség miatt,kb 35 vegyes kis-közép- nagy csoport,2 óvónő délelőtt 1 delután,de foglalkoztunk velük,mindegyiknek más-más feladat,kint lévő időben pedig szabad volt nekik,ogaz mink is beszélgettünk,de figyeltünk rájuk,nem volt verekedés,veszekedés
2016. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

En elvinnem ebbol az ovibol.

Nalunk delelott a tizorai utan volt meseido,aztan joidoben kimentek,de ott is foglalkoztak veluk az ovonok.futoverseny,aszfaltrajzolas,homokvar epito verseny ilyenek.nem kotelezoen,aki nem akart az jatszott "szabadon".En ralatok az ovira,az ovonok kettesevel aldogaltak.mindig az aktualis programok mellett,es kozben figyeltek a tobbi szabadon jatszot is.

Meseket,dalokat tanultak.szep dolgokat keszitettek(rajzoltak,festettek,hajtogattak....stb)

Mindig van valami aktualis tema amivel foglalkoznak.

Nem csak az osz,tel,tavasz,nyar.hanem maci het,bogyos gyumolcs het,barkacs het huuu felsorolni sem tudnam.

Ilyenkor a szuloket megkertek,hogy aki tud vigyen a temahoz illo dolgokat.

Mindig mindent meg lehet beszelni az ovonokkel.a telefon az irodaban cseng(vezetekes) a vezeto ovono,vagy a titkar mindig felvette ha telefonaltam.

Mindenkepp valts ovodat

2016. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem elkezdek keresgélni!
2016. aug. 30. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!