Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy ilyenkor, amikor a napi max. Hőmérséklet 3 C fok, akkor azért nem kellene még mindig nap mint nap kivinni a gyerekeket az udvarra játszani az óvodában?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 05:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt! Igazatok van, most máshogy látom már én is:), csak tegnap annyira hideg és szeles idő volt...:/
2016. nov. 30. 10:12
 12/24 anonim ***** válasza:
86%

Ha hétvégén otthon van az ovisod, te sem viszed ki levegőzni? Egész hétvégén bent ültök a lakásban?

Az én ovis fiacskám és a bölcsis kislányom hál' istennek minden nap levegőznek az ovi/bölcsi udvarán, ezért hálás is vagyok az óvónéniknek. Hidd el, nem kis feladat melegen felöltöztetni 20 2-3 éves gyermeket!

Én pont azt vártam, hogy megérkezzen a jó hideg, ilyenkor már nem nagyon bírják a bacik! És a gyerekek szervezete szinte kitisztul, ha hidegben kint vannak.

2016. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%

Az a baj hogy ha az oviban kiviszik őket akkor az udvaron csak összevissza szaladgálnak, fogócskáznak, ami 2-3 fokban, meg még ha a szél is fúj nem túl jó, mert simán kiizzadhatnak, aztán meg megfázhatnak. Nálunk sajnos nem viszik el őket sétálni, pedig ilyenkor télen az lenne az ideális.

Természetesen hétvégén ki szoktunk menni de nem az udvaron szaladgálnak körbe-körbe, hanem elmegyünk pl. boltba, vagy csak simán sétálunk a környező utcákon.

2016. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%
Remélem, hogy ki is viszik!!
2016. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem arról van szó, hogy nem érheti levegő, esetleg hideg levegő:D A séta ellen abszolút semmi kifogásom sincs, nem lenne...az kell. Viszont ahogy 12:40-kor író válaszoló írta is, a szaladgálás miatti kiizzadás aggályos lehet, főleg mert tisztában vagyok azzal, hogy mennyire (nem) foglalkoznak velük az óvónők ilyenkor.
2016. nov. 30. 17:55
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
Hógolyózni, korcsolyázni is szépen lassan sétálva szoktál?
2016. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Normális kérdést tettem fel, normálisan, normális választ várva...nem további kérdéseket...szerintem ez az oldal nem azért van, legalábbis eredetileg nem azért jött létre, hogy beleköthessünk a másikba, akkor sem ha nincs jobb dolgunk!;):)

Akik segíteni próbáltak, köszönöm szépen!:):*

2016. dec. 1. 04:54
 18/24 anonim ***** válasza:
A további kérdések felmerülése tovább gördíti a társalgást😄 egyébként nem akartam kötekedni, ne haragudj!
2016. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%
De én komolyan kérdeztem. Leírtad te is és egy válaszoló is, hogy az oké, ha sétálnak, de a futkosás nem jó. Ezért kérdeztem, hogy hógolyózni, korcsolyázni hogy szoktatok. Mert ha belegondolsz, hogy azt engedjük, akkor a fogócskázás, kis futkosás sem olyan ijesztő tevékenység már.
2016. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nalunk a csoportban alig van lany. A fiukat a futkosasrol lebeszelni eselytelen.
2016. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!