Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy ilyenkor, amikor a napi max. Hőmérséklet 3 C fok, akkor azért nem kellene még mindig nap mint nap kivinni a gyerekeket az udvarra játszani az óvodában?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 05:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
oviban - 5 C ig lehet kivinni őket.kell is,mert fontos a friss levegő,jobban is pihennek. az óvónó pedig fel tudja mérni a helyztet,bizz benne,akkor viszi ki,ha tiszta,szélcsendes idő van csak.
2016. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Baranka ***** válasza:
52%
Nálunk minuszokban nem viszik ki őket, meg esőben. Egyébként minden nap kiviszik őket legalább fél órára időtől függően. Gyerekeknek is kell a friss levegő.
2016. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Andi80018 ***** válasza:
57%
Én pedig úgy gondolom, hogy ha nem olyan nagy a szél, mint ma, meg nem esik az eső, mindig ki kell őket vinni. Azért van bent nekik meleg ruha, ráadásul ne tobzódjanak már bent egész nap, az sokkal rosszabb. Nálunk elég sokan vannak egy csoportban, jobb, ha kint vannak a levegőn, ráadásul sokkal könnyebb elaltatni őket.
2016. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%
Remélem,hogy csak Te gondolod így!-5 fokig viszik ki a gyerekeket(Hála Istennek,hogy kiviszik!).A nyárhoz képest annyi a különbség(az én fiam ovijában),hogy délután már nem viszik ki őket.Nem is tudom mi lenne a gyerekekkel friss levegő nélkül.A bölcsiben is így volt(ez szabályozva van,az intézmény házirendjében,szabályzatában le is van írva).Ti nem mentek télen szánkózni,kirándulni,korizni?Nálunk a legkisebb(már) 4 éves,de amikor még babakocsiban ült,akkor is kivittük Őt is,és nézte ahogy a nagyokkal hógolyóztunk,hóembert építettünk,szánkóztunk.2-3 órát simán kint töltünk,ha úgy van.
2016. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!