Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Elengednétek a 4 éves óvodás...

Elengednétek a 4 éves óvodás kislányotokat az ovistársának a családjával Krétára?

Figyelt kérdés
A kislányom nagyon jóba lett egy vele és a szülei ennek hihetetlenül örülnek, mert a kislány nagyon visszahúzódó és szinte senkit nem fogad el. Egyke, így nagyon örülnek, hogy végre valakit át tud hívni magukhoz. Szeretnék elvinni a lányomat magukkal jövő júliusban nyaralni. Én teljesen ledöbbentem, nem tudom illene-e elfogadni. Nem engednének semmit fizetni. Tudják, hogy nem élünk jól.
2017. nov. 20. 22:02
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem, egy 4 évesnek tök mindegy, hogy Krétán ugróiskolázik-e a havernőjével, vagy Budafokon. Teljes hülyeségnek tartom az egész ötletet úgy, ahogy van. Biztosan nem engedném el.
2017. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
95%

Kizárt, hogy elengedném!

Azon kívül, hogy félteném, még visszataszító dolognak is tartom.

JÁTÉKSZERNEK akarják megvárolni a gyerekedet.

Elképesztő, hogy mik vannak!

2017. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

Egy 4 éves gyereknek még nincs különbség Kréta és a Balaton között.

Az ilyen korú gyerekek még labilisak. Egyik percről a másikra kell neki az anya-apa. Akkor mit lép a kedves ismerősöd?

2017. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
96%
Nem engedném el semmiképp.
2017. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy engedném. Még szülinapi zsúron se hagytam volna ott 4 évesen egyedül, nemhogy idegenekkel külföldre utazzon egy hétre. Nem veszt vele semmit, ha csak 5 év múlva lát tengert. Az egyik előző jól írja, játékszernek kellene. Addig se kellene a sajátjukkal foglalkozni, amíg eljátszanának. Ha a Balatonra akarnák vinni, oda se engedném. Majd maximum kisiskolas korában, amikor már táborba is elengedném. Ingyen pedig nem is fogadnám el, ha nyaraltatnák a gyerekemet, minimum a kajába beszállnék.
2017. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy csak viccelsz...durva, hogy elengedned...
2017. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
78%
nem engedném el, de m1 is mert már a repülőtéren lekapcsolnák őket, téged meg felelősségre vonnak
2017. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%

Viccnek is rossz.

Egyébként Görögország last minute, buszos utazással olcsóbb, mint a Balaton. Ha csak ezért engednéd, mert szerinted te soha nem tudod megadni, is hülyeség.

2017. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy 16 évesnek van különbség a Balaton és Kréta között, és ha nem tudnám megengedni, örülnék, ha neki legalább lenne lehetősége.

De 4 évesen? Emlékezni sem fog rá. Legalábbis nekem 4 éves koromból nem igazán vannak emlékeim. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen kicsi gyereknek azért egy hét szülők nélkül...hát szerintem nem jó.

Az már csak hab a tortán, hogy félteném, akármennyire is ismerem a szülőket. Nem tudnám magamnak megbocsájtani, ha valami baja esne.

2017. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%
Tíz év múlva igen. Most nincs értelme, sokkal több kára származhat belőle, mint kellemes élménye.
2017. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!