Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Elengednétek a 4 éves óvodás...

Elengednétek a 4 éves óvodás kislányotokat az ovistársának a családjával Krétára?

Figyelt kérdés
A kislányom nagyon jóba lett egy vele és a szülei ennek hihetetlenül örülnek, mert a kislány nagyon visszahúzódó és szinte senkit nem fogad el. Egyke, így nagyon örülnek, hogy végre valakit át tud hívni magukhoz. Szeretnék elvinni a lányomat magukkal jövő júliusban nyaralni. Én teljesen ledöbbentem, nem tudom illene-e elfogadni. Nem engednének semmit fizetni. Tudják, hogy nem élünk jól.
2017. nov. 20. 22:02
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
68%
Ajanld fel hogy , inkabb menjetek egyutt jovore egy belfoldi kozos nyaralasra is amit ok allnak. De ne engedd kulfoldre(!!) a kicsit idegenekkel
2017. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lehetőséget nem akarsz elszalasztani? ??? Ő nem fogja felfogni, hogy Krétán van, neki az ugyanaz lesz, mint a falusi strand. Jézus, hogy jut ilyen eszedbe? ??bakker, és én még csak nem is vagyok anya.
2017. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális.
2017. nov. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem engedném el. Még ha 14 éves lenne és a szülőket ismerem már hosszú évek óta, akkor esetleg meggondolom, de 4 évest semmiképp. Én 4 évesen voltam amúgy pont Korfun, a fényképek alapján jól éreztem magam, de emlékem nem sok van, ráér még külföldre menni. Amúgy az jutott eszembe, hogy a 3 éves lányom is nagyon életrevaló és nem esik kétségbe, ha nem vagyok vele, nagyon jól elvan a kis barátnőjével, de ha valamin összevesznek, akkor azért kellek, hogy megvigasztaljam, még ha a veszekedés nem is tart sokáig. Rossz belegondolni, hogy esetleg valami ilyen miatt rosszul érezné magát kint és hiába szeretné, hogy ott legyek, nem tudok utánarepülni... és ugye az ennél sokkal nagyobb veszélyeket nem is említettem.
2017. nov. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Nálam lazább anyukát nem hordott a hátán a föld. Most itt fekszik mellettem a 3 éves lánykám, hány este óta. Délután semmi baja sem volt. Ha beteg lesz, repülőre ülsz es ott vagy mellette 5 perc alatt? NEM!!!Hogy jövőre elvihetné-e bárki 8 napra az akkor 4 éves lányom? NEM!!! Hogy el merném-e vinni bárkinek a kicsi gyerekét nyaralni? NEM!!! Azt meg hogy gondolod, hogy te is mész és nem fizeted ki a gyereked részét? Ez lenne a legnagyobb pofátlanság a világon!
2017. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
76%

Ha össze tudod spórolni a magad részét, akkor a gyereké nem lehetne probléma, ugyanis 4 évesen kérlek, neki a szállás konkrétan INGYENES. 5 csillagos hotelben, all inclusive is. Jellemzően csak a repülőért számítanak fel költséget.


Most már azt mondom, hogy ez akkora KAMU mint a ház. Ilyen bugyuta, felelőtlen, anyagias libát... illik ide a: Szegény gyerek!

2017. nov. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodás nélkül nem!

Én 12 voltam amikor először a szomszédékkal elmentem egy hétre a Balatonra.

De h egy 4 évest? attól h elutazik Kretara neki mennyivel lesz jobb?:D nem is fog rá emlékezni!és ha te "csak" 4-5 év múlva tudod elvinni akkor mivan?sokkal jobban fogja élvezni és értékelni mint 4 évesen.

És az ilyen felelőtlen emberek szülők?

2017. nov. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem engedném el, és nem az anyagiak nélkül amiről te írsz.

Más az hogy egy délután jól eljátszanak meg más az hogy együtt elutaznak.

Te neveled-ok. És eltöltött már a kislány két hetet nélküled???

2017. nov. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egy pillanatig se lenne kérdés. Baxus 4 éves. 4!!!! Semmi szüksége Krétára, pláne nem relatíve vadidegenekkel. Max idehaza a strandra engedném velük. Az a szülő se épeszű, akiben eleve felmerul egy ilyen gondolat
2017. nov. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%

Nah, te sem nèzel híradót! Mi van, ha eltűnnek a lányoddal ès többè nem látod!

Gondolkodj már! 4èves. Megőrülnèk, ha nem tudhatnèk róla semmit pár napig! Telefonálni meg nem olyan.

14èvesen mehetne, de egy 4èves...ne hari, de nem vagy komplett!

2017. nov. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!