Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Elengednétek a 4 éves óvodás...

Elengednétek a 4 éves óvodás kislányotokat az ovistársának a családjával Krétára?

Figyelt kérdés
A kislányom nagyon jóba lett egy vele és a szülei ennek hihetetlenül örülnek, mert a kislány nagyon visszahúzódó és szinte senkit nem fogad el. Egyke, így nagyon örülnek, hogy végre valakit át tud hívni magukhoz. Szeretnék elvinni a lányomat magukkal jövő júliusban nyaralni. Én teljesen ledöbbentem, nem tudom illene-e elfogadni. Nem engednének semmit fizetni. Tudják, hogy nem élünk jól.
2017. nov. 20. 22:02
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális, hogy egyáltalán eszedbe jut egy ilyen kérdés.
2017. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

A válasz természetesen: NEM. Fiatal édesanya vagyok, és rugalmas, de egy számomra teljesen ismeretlen családdal nem engedném el soha. Még akkor sem ha nem adhatnám meg a saját gyermekemnek, hogy én elvigyem majd idővel.

Szép dolog ha nagyon jó barátnők, de egy 4 éves gyereknek erre nincs szüksége. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy mennyi rossz dolog történik nap, mint nap, amivel tele van az internet, és a TV.

Azt se tudom, hogy nekik hogy jutott eszükbe ilyen dolgot felajánlani.

2017. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar meg akarjak vasarolni a lanyodat a sajatjuknak, vigyenek teged is.
2017. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Kizárólag anyósomnál lehet a gyerek nélkülünk. És bármi van, kocsiba tudunk pattanni, és menni érte.

4,5 éves a fiam, eszembe nem utna ilyen.


A kérdés elején még azt hittem pizsamapartira ottalvósra szól majd a kérdés, arra is nemet mondanék, Nemhogy külföld, meg idegen család...


Te nem vagy komplett. 4 évesen tök nem tudja, hogy most Kréta, vagy a szomszéd megye... Neki az az igazi élmény, amit a családjával él meg.

2017. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%
Mindent elmondtak előttem, annyit hozzá tennék hogy ne a gyereken próbáld kiélni magad gondolkozz felnőtt ember vagy egy 4 éves kislányról van szó. Ez már benne van véleményem szerint a gyermek veszélyeztetés kategóriában.
2017. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
95%

Nem!!!

A "max a Balatonra jutna el" tételhez.

Na és? Négyévesen aztán marhára fogja értékelni Krétát...

2017. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten igazatok van, de nem szeretném elszalasztani ezt a lehetőséget. Talán az lenne a legjobb ha én is mennék és valahogy összespórolnám a saját részem. Nem tudom mit csináljak. A lányom nagyon vagány, életrevaló kislány, biztosan feltalálná magát és élvezné az utat. Tudom, én nevelem, én ismerem.
2017. nov. 20. 23:38
 29/58 anonim ***** válasza:
94%
Este ki fürdetné? Ki altatná? Egy számára "idegen néni"??? Biztos akkor is nagyon vagány lenne...
2017. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

Abba belegondoltal hogy, siman elrabolhatjak...?

es nem az o felelosseguk lenne.


Kizart hogy elengednem.

2017. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!