Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Elengednétek a 4 éves óvodás...

Elengednétek a 4 éves óvodás kislányotokat az ovistársának a családjával Krétára?

Figyelt kérdés
A kislányom nagyon jóba lett egy vele és a szülei ennek hihetetlenül örülnek, mert a kislány nagyon visszahúzódó és szinte senkit nem fogad el. Egyke, így nagyon örülnek, hogy végre valakit át tud hívni magukhoz. Szeretnék elvinni a lányomat magukkal jövő júliusban nyaralni. Én teljesen ledöbbentem, nem tudom illene-e elfogadni. Nem engednének semmit fizetni. Tudják, hogy nem élünk jól.
2017. nov. 20. 22:02
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
Ezen most komolyan gondolkozol? Nem.
2017. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

Ember! A gyerekedet játékszernek akarják használni!!!! Egy csepp védelmező ösztön sincs benned???

4 éves gyereket gyakorlatilag idegenekkel elengedni egy másik országba? Te nem vagy normális.

2017. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, igazatok van
2017. nov. 21. 19:52
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el spórolni rá most és menjetek nyaralni mikor már értékeli. Mondjuk 6-7 éves kor felett. Természetesen én sem engedném el, mondjuk én extraféltős vagyok.
2017. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim válasza:
100%
Nehogy elengedd!!! A többiek már mindent leírtak előttem, de még hozzá tenném, hogy például mennyire figyelnének a lányodra a tengerben való úszás közben? Azért 4 évesen, egy erősen hullámzó tengerben nem egyszerű úszkálni. Inkább tényleg menjetek a Balatonra vagy vhova máshova Magyarorszgra, ahova te is velük tudsz menni
2017. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim válasza:
100%
NEM
2017. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Egész biztosan nem engedném el!
2017. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3,5 éves a fiam. Ő is nagyon jóban van az egyik kis csoporttàrsàval. De eszembe nem jutna elengedni. Még apósomhoz sem engedném el egyedül, pedig ő "csak" Balatonon lakik. Még nagyon kicsi. Bármi történhet és te nem leszel ott hogy megvédd. Mondjuk én túlféltő anyuka vagyok. De magamból kiindulva, kiskoromban sehol nem éreztem jól magam, ha nem volt ott édesanyàm vagy apukàm. Hiàba rokonoknál voltunk, hiàba volt ott a tesóm, unokatesóm, éjjel haza kellett velem indulni mert kiborultam. Lehet a lànyod nem olyan mint én voltam, de akkor sem szabad elengedned.
2018. márc. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!