Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Elengednétek a 4 éves óvodás...

Elengednétek a 4 éves óvodás kislányotokat az ovistársának a családjával Krétára?

Figyelt kérdés
A kislányom nagyon jóba lett egy vele és a szülei ennek hihetetlenül örülnek, mert a kislány nagyon visszahúzódó és szinte senkit nem fogad el. Egyke, így nagyon örülnek, hogy végre valakit át tud hívni magukhoz. Szeretnék elvinni a lányomat magukkal jövő júliusban nyaralni. Én teljesen ledöbbentem, nem tudom illene-e elfogadni. Nem engednének semmit fizetni. Tudják, hogy nem élünk jól.
2017. nov. 20. 22:02
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
80%
Kamu. Igaza van az errol ironak. Buta, primitiv, felelotlen no tenne ilyet. Egyetlen ismerosom nem engedne ezt. Azzal akarsz villogni, hogy kulfoldre viszik nyaralni...
2017. nov. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
90%
Nem.Ez úgy kivitelezném hogy mennék vele én is.Még ha nem is azon a király helyen szállnék meg mint ők,napközben együtt tudnának lenni a gyerekek.:D Menjetek el együtt.
2017. nov. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%
Előttem mindenki leírt mindnet. Annyit tennék hozzá, hogy a reptéren is lehet fennakadás. Mondjuk hazafelé nem akarják engedni a családdal. Egyik ismerősömmel konkrétan a saját gyerekét nem akarták haza engedni, mert az anya nem volt velük, pedig volt szülői nyilatkozat, meg születési anyakönyvi kivonat, mégis beléjük kötöttek. Mi van ha velük is ez történne? Felpattansz egy gépre és szaladsz tisztázni a dolgokat? Nem hiszem!
2017. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
7%

Fiam 4.5 évesen volt a barátjával és a szüleivel ausztriában síelni 8 napot. Skypeoltunk minden nap beszéltünk. Jól érezte magát, még emlékszik is rá! Nem baba fog emlékezni a dolgokra.

Nyáron mi Zarkiban voltunk elvittük a barátját is a fiamnak :)

2017. nov. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
95%
Kamu kérdés, nem hiszem hogy valaki ennyire ostoba legyen.
2017. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%
Kréta szerintem nem annyira gyerekbarát. Erősen hullámzik a tenger ahol én voltam. Menjetek inkább a Balatonra együtt.
2017. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem engedném. A másik, nem is ismered a szülőket rendesen, csak azt látod, hogy a kislányod mehetne a tengerhez nyaralni. A lányodnak ez még nem jelentene sokat, maximum neked.
2017. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem komoly, hogy megfordult a fejedben, hogy elengeded. Másfél éves lányom volt már nélkülem 1-1 napot nagyszülőknél. Valószínű, hogy 4 évesen több napra is ott aludhat, mert nem laknak messze. De az, hogy ilyen messzire elengedjem egyedül, soha nem jutna eszembe. Ha soha nem tudom majd ilyen helyre elvinni, akkor sem engedném el.
2017. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
90%
25 évesen voltam először külföldön, pont Krétán a mostani férjemmel. A szüleimmel minden évben voltunk nyaralni valahol egész életemben. Balaton, Eger, Szeged stb. Csodálatos gyerekkorom volt, pont nem érdekelt, hogy hol vagyunk, csak az, hogy mit csinálunk. 6 éves a nagyobbik lányom, anyagilag jól állunk, mégsem volt még külföldön. Minek? Ehelyett szinte már az egész országot bejártuk együtt az egész család. Krétán nem iható az ivóvíz, plusz ezer más veszély van.
2017. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%

Lehet sok ID-t nézek, de mondjuk abba belegondoltál, hogy lehet oka van annak, hogy a barátnő zárkózott, szorongó kislány... és nem fura neked, hogy most lettek jóba (4 évesen mondjuk a barátságok jönnek-mennek), de már Krétára akarják vinni?

Ne haragudj, de vagy nagyon hül ye vagy, vagy kamu. Remélem az utolsó.

Egyébként ha a férjemnek ezt így előadnám, biztos vagyok abban, hogy erőteljesen elgondolkodna azon, hogy a megfelelő nőt vette e el és megfelelő embert válsztott a gyermekei anyjának...

2017. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!