Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Pici babával hogy oldottátok...

Pici babával hogy oldottátok meg a tesó bölcsibe, oviba vitelét?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülök. Nagyobbik fiam bölcsis. A bölcsibe én hordtam autóval, messze van a város másik végén. Ha megszületik a kicsi, akkor egy ideig apa tudja vinni, de sokáig nem kivitelezhető. Egy idő után szeretném én vinni megint, de nem tudom hogyan. Ki hogyan csinálta? Autóval vinném, ezzel nincs gond. De mikor szoptassam a kicsit, mikor ébresszem a nagyot, kit érdemes előbb összekészíteni. Mivel kocsival viszem, bébihordóval vigyem be a kicsit vagy a kocsiból kivéve kössem magamra? Valaki volt már hasonló helyzetben?

2018. jan. 11. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezért nincs hely a bölcsiben olyannak, akinek az anyja nem otthon döglik.


Kér gyerekkel voltam egyedül, de a gyereket nem tudtam beadni bölcsibe és nem tudtam dolgozni menni, mert nem volt hol hagyni az akkor 2 éves fiamat. És miért? Mert másnak kell a hely, aki otthon vakarja a p. Csáját... Na mindegy...

2018. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen utolsó sajnos így van:-( Én még az otthon kistesóval tespedőknek áll feljebb.


Még ők hisztiznek mikor a bölcsi megkéri őket hogy legalább nyáron vigyék már el délben a gyereket, hisz akkor nekik kéne vele foglalkozni.


A bölcsi a dolgozó szülőknek van nem az otthon gyed-en gyes-en vagy munkanélkülin lévőknek, akiknek csak szimplán macerás a gyereknevelés.

2018. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem értik meg. A bölcsi nem olyan, mint az ovi. Nem kötelező, hanem segítség, hogy az ember meg tudjon élni. Viszont amíg olyanok vannak, akik kényelemből adják be a gyereket és kiszorítják azt, akinek valóban kellene, addig sajnos nem tudja ellátni azt a feladatot, amire tervezték.


Én mit nem adnék, ha a fiammal lehettem volna, míg 3 éves nem lett. ... De nekünk az jutott, hogy 10 hósan már elváltunk. Ez volt életem legnehezebb dolga. Csomó értékes pillanatról maradtam le. :( más "anyák" meg simán lepasszolják a gyerekeket.

2018. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!