Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti hogyan reagálnátok az én...

Ti hogyan reagálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés

A kisfiam tavaly szeptemberben kezdte az ovit, 10 gyerek van összesen. Abból az egyik az ovónő unokája, aki egy neveletlen gyerek. Már kétszer fordult elő hogy úgy megharapta a kisfiam hátát h egy hétig ott maradt a nyoma. Más szülő is már panaszkodott ez miatt. Ma ismét egy kellemetlen helyzet volt. Ma van a kisfiam szülinapja. Boldogan ment ma oviba. A fiam mellettem állt még és én pedig adtam oda az ovónőnek a táskát, amiben az édessegek voltak a gyerekek részére. Erre oda szalad az ovónő unokája. Semmiből semmi lekever neki egy pofontot. Szegénykém rám néz könnyes szemekkel, hogy most ezt miért kapta. Sirattam vele. Az ovónő azonnal megfogta az unokáját és hogy azonnal kérjen tőle bocsánatot. Nem mondtam semmit, fogalmam sincs h mit kellett volna mondani... A fiam szereti az ovónőt, szeret oviba járni. Csak ez a gyerek ne lenne.

Hogy reagáltatok volna? Mit mondtatok volna?

Szivesen elolvasom az ovónők véleményét is.


2018. márc. 21. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Pofont, nem pofontot.

Óvónő.

Sirattam helyett sírtam.


Kerj fogadoorat!

2018. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Magánovi?

Kivenném. Fejétől bűzlik a hal. Ugyanez volt abban a csanában, amit mi látogattunk meg. A vezető abszolút nem tudta kezelni a saját gyerekét sem (a kislány figyelemhiányos aggresszor volt, nyílt napon többeket bántalmazott és semmit nem tett az anyuka). Emiatt egyértelmű volt hogy oda nem viszem.

2018. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
"Kerj fogadoorat!" helyett "Kérj fogadóórát!" XD
2018. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Óvónő vagyok.

Piszkosul elszégyelltem volna magam a kolléga helyébe! Tuti leültettem volna büntetésbe gondolkodni a gyereket mégha az enyémről is van szó.

A te reakciód normális volt, meglephetett nagyon a dolog, én is elsírtam volna magam szülőként, 1x volt is rá példa, hasonló volt a szitu.

Ahol én dolgozom, itt a vezetőség nem engedi,( nagyon helyesen) hogy a saját csoportunkba családtag ill. Rokon gyerek járjon, pont azért, hogy ezek a kivételezések ne történhessenek meg.

Fel a fejjel itt az óvónéni hibázott. Hidd el a gyerekek sokkal rugalmasabbak amit mi nagyon a szívünkre veszünk azzal ők már másnap nem is foglalkoznak. Bár ez most sovány vigasz lehet. Esetleg ha továbbra sem változik a helyzet még mindig meg van a lehetőséged átrakni másik csoportba.

2018. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 2-es és 4-es. Nem magánovi. Szlovákiai kis falu a magyar határ mentén. Ha innen kiveszem más faluba kell mennünk.

Én is ezen a véleményen vagyok h rokoni kapcsolat nem lehet a tanár és gyerek között. Sokat megengednek maguknak. Tisztelet a kivételnek...

Lehet látni az óvónőn, hogy mennyire kellemetlen neki. Én jó óvónőnek tartom, nem haragszom vagy ilyesmi. Fiammal magyarul beszélünk itthon. Ez az ovi szlovák magyar. Nagyon ügyeses tanítja a fiam. Rengeteg mindent tud már szlovákul, úgy h abszolút semmi alapja nem volt.

2018. márc. 21. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!