Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A gyermekem novemberben lesz...

A gyermekem novemberben lesz 3 éves, nem jár bölcsibe, GYESen vagyok vele. Novembertől oviba szeretném íratni, de elutasítottak, mivel nem tölti be a 3 évet szeptemberig. Írták, hogy fellebbezni lehet. Hogy kell kinéznie egy ilyen fellebbezésnek?

Figyelt kérdés
Valami kérvény féleség? Kell hozzá csatolni valamit?

2018. jún. 15. 06:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A 12 hetes kismamanak irom:

Hat, eddig mindig felvettek kb. januarig szuletett gyerekeket, ezert nem is hittem, h most maskepp lesz. Bolcsibe nem jar, nem is jart, ezert ebben nem gondolkodtam. Iden viszont sok volt a gyerek es sok nagycsoportos maradt oviban, ezert keves a hely, megszivtuk. Meg a szeptemberieket is elhajtottak. En is azt tanacsolom neked, amit az elottem szolo: B tervnek legyen ott a bolcsi. Oda korabban van a beiratkozas, mint az oviba, ugyhogy elso korben oda erdemes beiratni majd a kicsit es legfeljebb lemondod, ha sikerul az ovi. De ez meg messze van.

2018. jún. 15. 17:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszodat! :) Kívánom, hogy mielőbb rendeződjön a ti helyzetetek!
2018. jún. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 érdekel0 ***** válasza:

A lànyom nem volt 6 hós,mikor bementem a bölcsibe,hogy 1 év múlva,1,5 évesen szeretnèm vinni.

Azt mondták,oh még korai szólni,jelentkezzek szeptemberben,hogy màrciusban vihessem.

Szeptemberben azt mondták,hogy kèsőn jöttem,àprilisban volt a beiratás.

Szóval sokszor még a koràn gondolkodás sem számít.

Àtblattyogtam a másik bölcsibe,1.szóra felvettèk.

Igaz ez 10enx éve volt.

2018. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!